Hangi Kulübün Taraftarı Olurdunuz

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
delıkanlı takım üç beş kuruşa şerefını,haysıyete satmayan takıma denir.
2011 yılınınn ıkıncı yarısında bütün takımlar şampıyonluk yarışındakı fbye yatarken önunde tek engel olarak sadece Bursaspor durabıldı.daha önceki sezonun son maçında da trabzonsporumuz hıçbır ıddıası olmadığı halde fb ye şampıyonluk maçını satmayarak şerefını,onurunu korumuş oldu.delıkanlı takım böylelerıne denir;)

Buna delikanlı takım değil fanatizim deniyor hocam.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Gözümü açtım FENERBAHÇELİ Doğdum.:flowers:
Eğer FENERBAHÇE Olmasaydı belkide futbolu bu kadar sevmezdim takımda tutmazdım.:)

Reaksiyon puanı
10,325
Gözümü açtım FENERBAHÇELİ Doğdum.:flowers:
Eğer FENERBAHÇE Olmasaydı belkide futbolu bu kadar sevmezdim takımda tutmazdım.:)

senin müneccim falan olduğundan şüphe etmeye başladım sevgili [MENTION=47324]mustang[/MENTION],
yemin billah olsun, aynı şeyi yazmak için hazırlanıyordum; tam senin mesajı görene kadar...
yazmağa gerek kalmadı, sadece imzamı atıyorum o kadar! :)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
senin müneccim falan olduğundan şüphe etmeye başladım sevgili @mustang,
yemin billah olsun, aynı şeyi yazmak için hazırlanıyordum; tam senin mesajı görene kadar...
yazmağa gerek kalmadı, sadece imzamı atıyorum o kadar! :)
Demek ki Kalpler Bir,Gönüller Bir Sayın Abim.:)
Bu arada Avatarınızda çok güzelmiş.:)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
delıkanlı takım üç beş kuruşa şerefını,haysıyete satmayan takıma denir.
2011 yılınınn ıkıncı yarısında bütün takımlar şampıyonluk yarışındakı fbye yatarken önunde tek engel olarak sadece Bursaspor durabıldı.daha önceki sezonun son maçında da trabzonsporumuz hıçbır ıddıası olmadığı halde fb ye şampıyonluk maçını satmayarak şerefını,onurunu korumuş oldu.delıkanlı takım böylelerıne denir;)

Trabzonspor'u öyle bir anlatmışsın ki :D neyse . . .

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Kastamonuspor yada Karşıyaka :mrgreen:

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
fanatizmle ne alakası var.?
Spor sektöründe ortada dönen paralardan haberin varmı?
Şike imiş, avansmış, primmiş, teşvikmiş bunların hepsi boş hikaye...

Bunlar olmadan zaten başarı gelmez. Çıkıp bana şanlı şerefli takım diyorsan ben sana 2006-07 sezonunda A.Sebatspor maçlarını sorarım, hadi açıkla...

Bu memleketde şampiyonuda, başarıyıda alkışıda parayı basan alır.
Kendi takımını boş yere sütten çıkmış ak kaşık olarak görme.

rheumon

Asistan
Reaksiyon puanı
6
galatasaray kurulana kadar beklerdim, kurulmasza başka takıma gerek yok:)

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Trabzonspor'u öyle bir anlatmışsın ki :D neyse . . .
hayırdır beğenemedın mı?sende kendı takımını anlat
Spor sektöründe ortada dönen paralardan haberin varmı?
Şike imiş, avansmış, primmiş, teşvikmiş bunların hepsi boş hikaye...

Bunlar olmadan zaten başarı gelmez. Çıkıp bana şanlı şerefli takım diyorsan ben sana 2006-07 sezonunda A.Sebatspor maçlarını sorarım, hadi açıkla...

Bu memleketde şampiyonuda, başarıyıda alkışıda parayı basan alır.
Kendi takımını boş yere sütten çıkmış ak kaşık olarak görme.
ne olmuş 2006-2007 sezonundakı sebatsporun maçlarına?
takımımın sütten çıkmış ak kasık olduğunu ben değil bunu türk mahkemeleri söylüyor:D

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
hayırdır beğenemedın mı?sende kendı takımını anlat

ne olmuş 2006-2007 sezonundakı sebatsporun maçlarına?
takımımın sütten çıkmış ak kasık olduğunu ben değil bunu türk mahkemeleri söylüyor:D

Sen o mahkemelere bakıyorsunda, o zaman Fenerbahçe veya diğer kulüplere neden çamur atıyorsun?

Şikeden dolayı Türkiye de ceza alan takım varmı?
Benim gördüğüm Fenerbahçe 'de Beşiktaş'da Bursaspor'da o sporda, bu spor da hiç kimse ceza almadı.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Sen o mahkemelere bakıyorsunda, o zaman Fenerbahçe veya diğer kulüplere neden çamur atıyorsun?

Şikeden dolayı Türkiye de ceza alan takım varmı?
Benim gördüğüm Fenerbahçe 'de Beşiktaş'da Bursaspor'da o sporda, bu spor da hiç kimse ceza almadı.

mahkeme nın kararların sen okudun mu?mahkeme fb nın yönetıcılerının temız olduna karar verdımı?şımdı dıyeceksın kı dava yargıtayda:D daha önce de mahkeme sonuçlansın dıyordunuz:)yargıtay sonuçlanınca bu sefer bakalım hangı bahanenın arkasına sığınacaksınız:p

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçe'yi tutmasam Beşiktaş'ı tutardım ama farklı bir sebepten.

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Galatasaray olmasaydı Fenerbahçe'yi tutmazdım :D

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
mahkeme nın kararların sen okudun mu?mahkeme fb nın yönetıcılerının temız olduna karar verdımı?şımdı dıyeceksın kı dava yargıtayda:D daha önce de mahkeme sonuçlansın dıyordunuz:)yargıtay sonuçlanınca bu sefer bakalım hangı bahanenın arkasına sığınacaksınız:p

Sen mahkeme sonuçlarını iyi okumamışsın belli...
Mahkeme Fenerbahçe'ye değil Aziz Yıldırım'a ceza verdi, Ahmet'e verdi, Mehmet'e verdi.
Fenerbahçe şike yapmış diye bir karar çıkmadı. Sonuçları tekrar incele.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Mahkeme Fenerbahçe'ye değil Aziz Yıldırım'a ceza verdi, Ahmet'e verdi, Mehmet'e verdi.

Çok üzüldüm o maçta en azından 10 yemeliydik bize yakışmadı.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20

pardon doğru ya aziz yıldırımın fb ile hiçbir bağlantısı yok:w00t:.acaba hangi kulubün başkanlığını yapıyor?şikeyi de kendi inşaat işlerinde yaptı.:mrgreen:bu söylediklerine ancak kargalar güler:dil:

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
pardon doğru ya aziz yıldırımın fb ile hiçbir bağlantısı yok:w00t:.acaba hangi kulubün başkanlığını yapıyor?şikeyi de kendi inşaat işlerinde yaptı.:mrgreen:bu söylediklerine ancak kargalar güler:dil:

Valla istediğin kadar gül garip garip smileyler çıkart.

Çok ilgilendiğim bir husus değil oturup enine boyuna araştırmadım, araştırmam da. Ancak şike davasından Fenerbahçe camiası zarar görmeyecek. Görürse Aziz Yıldırım ve tayfası görür ama Fenerbahçe olduğu yerde duracak.

Senin anlayamadığın husus bu.

Yapılan bir şike varsa Fenerbahçe camiası değil, Aziz Yıldırım yapmıştır bu kadar basit.
5 sene sonra ne Aziz Yıdırımı hatırlayacaksın, ne Fenerbahçe nin şike muhabbetini...

Boş işler bunlar. Türkiye de şike, teşvik, prim olmadan şampiyon olunmaz.

Türkiye 'de 1 tane iyi takım varsa, biz iyiyiz şöyleyiz diyen takım varsa;
Bırak avrupada şampiyonluk falan değil, avrupa da 3 tane üst üste maç kazansın. O kadar yani ben takımım, ben dünya deviyim diyen takım avrupa çıkar 3 tane maçı peş peşe kazanır.

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şu an tuttuğunuz kulüb olmasaydı hangi kulübü tutardınız.

Not : Şimdiki tuttuğunuz ve olmasaydı tutmak istediğiniz kulübü yazmanız rica olunur. Tuttuğunuz kulübün şimdiye kadar hiç olmadığını varsayalım.

Fenerbahçe olmasaydı Samsunspor'u tutardım.
Ekmekspor. Ekmeğinin peşinde olanların kulübü. Hiç değilse taraftarlarına bir şeyler kazandırmış olurdu.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Herkez şehrinin takımını tutardı sadece 4 büyükler bozuyor işi:)
aynen ancak 4 büyükler derken ben trabzonlu olmayıpta trabzonu tutan hiç görmedim şunu 3 büyükler yapalım:D
-------------------------------
Sivasspor TABİKİİİİİ

CuMaAli

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ekmekspor. Ekmeğinin peşinde olanların kulübü. Hiç değilse taraftarlarına bir şeyler kazandırmış olurdu.

Armasını buldum da hangi ligde oynadığını bulamadım. Hangi ligde oynuyor.

301097_257530620933065_794774_a.jpg

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Valla istediğin kadar gül garip garip smileyler çıkart.

Çok ilgilendiğim bir husus değil oturup enine boyuna araştırmadım, araştırmam da. Ancak şike davasından Fenerbahçe camiası zarar görmeyecek. Görürse Aziz Yıldırım ve tayfası görür ama Fenerbahçe olduğu yerde duracak.

Senin anlayamadığın husus bu.

Yapılan bir şike varsa Fenerbahçe camiası değil, Aziz Yıldırım yapmıştır bu kadar basit.
5 sene sonra ne Aziz Yıdırımı hatırlayacaksın, ne Fenerbahçe nin şike muhabbetini...

Boş işler bunlar. Türkiye de şike, teşvik, prim olmadan şampiyon olunmaz.

Türkiye 'de 1 tane iyi takım varsa, biz iyiyiz şöyleyiz diyen takım varsa;
Bırak avrupada şampiyonluk falan değil, avrupa da 3 tane üst üste maç kazansın. O kadar yani ben takımım, ben dünya deviyim diyen takım avrupa çıkar 3 tane maçı peş peşe kazanır.

senın de anlamadığın ve anlamak istemediğin ,gerçeklerı kabul edemedığın nokta:
azız yıldırım bu şikeyı kendisi için değil,başında olduğu kulubü için yapmıştır.anlayabılmen ıçın daha ne yapmam yada bunu kaç defa yazmam gerekıyorsa göre söylede tavrımı ona göre belırleyım.yandaş medya,yandaş tff,yandaş devlet olduğu müddetce fb ye birşey olmayacağı doğrudur.ama bu kafa yapısıyla da türk futbolu kan kaybetemey edevam eder.tabi bunu da anlayabilmek gerek:yes:

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
senın de anlamadığın ve anlamak istemediğin ,gerçeklerı kabul edemedığın nokta:
azız yıldırım bu şikeyı kendisi için değil,başında olduğu kulubü için yapmıştır.anlayabılmen ıçın daha ne yapmam yada bunu kaç defa yazmam gerekıyorsa göre söylede tavrımı ona göre belırleyım.yandaş medya,yandaş tff,yandaş devlet olduğu müddetce fb ye birşey olmayacağı doğrudur.ama bu kafa yapısıyla da türk futbolu kan kaybetemey edevam eder.tabi bunu da anlayabilmek gerek:yes:

Aziz Yıldırım'ın şike yaptıysa Fenerbahçe için yaptığının bende farkındayım elbet ama yine söylüyorum.
Şike yapıldıysa Aziz Yıldırım yaptı, Fenerbahçe camiası değil. Bu sebepten Fenerbahçe herhangi bir ceza almadı, almayacaktır da...
Ben Aziz Yıldırım'ın da herhangi bir şikeden ceza alacağına inanmıyorum açıkcası.
O zaman da yazarım buraya...
O zaman da yine bu cümleyi kuracaksın;
yandaş medya,yandaş tff,yandaş devlet

Ben Fenerbahçe'li değilim dostum kafanda yanlış bişey olmasın.
Ben sana gerçeği ve tahminlerimi söylüyorum.
Gerçek; Fenerbahçe camiası şika yapmamıştır.
Olacak; Aziz Yıldırım ceza falan almayacaktır, yada alakasız konulardan para cezası falan fıstık ile serbest bırakılacaktır.

Türk futbolu bitmiş bir hikeye, yeni roman uzun bir müddet yazılmaz zaten.
Hiç bir futbol kulübünün amacı Türk futbolunu yüceltmek değildir, kendi alacağı anlık, günlük başarılar daha önemlidir.
Keza taraftarlar içinde.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kendi takımımı tutardım:):))
yani Elazığsporu:):)