Öneri Hangi Kasayı Almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Arkadaşlar bu kasalar arasında kaldım sizce hangisi en iyi performanslı.

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Ne alabilirim bu fiyata.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,001

Son düzenleme:

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

Şu PSU'yu önermeyiniz. Berbat bir PSU.
Maalesef 200 300 anca durumum pek iyi değil okul olmasa işe girerdim.

Toplamaya çalışacağım.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

Nerede önermiş? 10 yıllık Corsair'in kronik sorunlu iç yapısını kullanan PSU'yu önerenin bilgisinden sonuna kadar şüphe ederim sonuna kadar da hakkımdır. Ayrıca marka kalitesine bakmayın. Model daha önemli. En güvendiğin markanın bile çöp ürününü atarım buraya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İleride parça ekleyebilme ihtimalin var mı?

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,001
Nerede önermiş? 10 yıllık Corsair'in kronik sorunlu iç yapısını kullanan PSU'yu önerenin bilgisinden sonuna kadar şüphe ederim sonuna kadar da hakkımdır. Ayrıca marka kalitesine bakmayın. Model daha önemli. En güvendiğin markanın bile çöp ürününü atarım buraya.

Kusura bakmayın PSU konusunda yeterli argümana sahip değilim, sosyalde önerilenlerden koymuştum.

Yanlışım varsa düzeltiniz. Bir de PSU neye göre alınmalı onu da yazarsanız sevinirim, watt dışında neye bakılmalı? Yanlış anlamayın gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum.

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250

Maalesef olmayabilir seneye çalışıp laptop alcam üniversite için şuanlık okul harçlığı da çıkarmaya çalışıyorum.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

Biraz daha ekleyip bunları alın:

Kusura bakmayın PSU konusunda yeterli argümana sahip değilim, sosyalde önerilenlerden koymuştum.

Yanlışım varsa düzeltiniz. Bir de PSU neye göre alınmalı onu da yazarsanız sevinirim, watt dışında neye bakılmalı? Yanlış anlamayın gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum.

Corsair'in sarı etiketli VS550 PSU'su 2012'de üretilen bir PSU. O PSU'da aynı iç yapının biraz revize edilmiş versiyonunu kullanıyor. O PSU'nun alınabilmesi için 350-400 TL olması lazım ki zaten bahsi geçen arkadaş sanırım o zamanlar öneriyordu. Onun dışında PSU'da çok etken var. Bir PSU'da ani akım, Hold-Up time, ripple değerleri, kapasitörler, korumalar ve o korumaların işlevlerini yerine getirebilmesi, voltaj regülasyonu ve topoloji önemlidir.

Ha birde sıcaklık değerleri ve kişisine göre fan ses seviyesi önemli.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,001
Biraz daha ekleyip bunları alın:

Corsair'in sarı etiketli VS550 PSU'su 2012'de üretilen bir PSU. O PSU'da aynı iç yapının biraz revize edilmiş versiyonunu kullanıyor. O PSU'nun alınabilmesi için 350-400 TL olması lazım ki zaten bahsi geçen arkadaş sanırım o zamanlar öneriyordu. Onun dışında PSU'da çok etken var. Bir PSU'da ani akım, Hold-Up time, ripple değerleri, kapasitörler, korumalar ve o korumaların işlevlerini yerine getirebilmesi, voltaj regülasyonu ve topoloji önemlidir.

Ha birde sıcaklık değerleri ve kişisine göre fan ses seviyesi önemli.
Anladım sağolun, PSU hakkında yeterli bilgiye sahip değildim öğrenmiş oldum :). Artık daha iyi öneriler yapacağım.