Soru Sizce bu sistem alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

santanke

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Merhabalar öncelikle bir kasa almayı planlıyorum fakat şu son zamanlarda intel mi amd mi karar veremedim bir adet intelli kasa dizdim linklerini aşşağıya bırakıyorum sizce bundan daha iyi ya da bu fiyata alınabilecek daha iyi bir şey varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

anakart-
ekran kartı-
ram-16
işlemci-
ssd-
kasa-
psu-

Bunları düşündüm kasayı bi tık daha büyük tuttum ilerde sıvı soğutma alırım diye sizce iyi mi ?

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,311
Âşık oldum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Başlıktaki SSD çok kötü. SSD alırken sadece sıralı okuma yazma hızlarına bakmayın. QD32 IOPS ya da QD32 IOMeter ibaresiyle gösterilen iops değerleri aslında önemli kısım.

Sıralı okuma yazma hızı: Büyük boyutlu tek bir dosyayı okuyup yazma
Rastgele okuma yazma hızı ( iops ): Bilgisayarı kullanırken her saniye kullanılan küçük dosyaları okuyup yazma

Bu iops dediğimiz değerler aynı sıralı okuma yazmaya sahip ssdlerin farklı fiyatlara sahip olmasının sebebi. Bir çok insan sıralıya bakıyor iops yi bilmeden. Dikkat etmek lazım.

Ee hangisi oyunda kullanılıyor ? Diyecek olursanız da ise ikisi de oyunda kullanılır bildiğim kadarıyla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

18-21 arası bir şey hocam.
Vatanın oem ürünlerine de bakabilirsiniz aklınızda bulunsun güzel ve indirimli şeyler oluyor orada gece indirimleriyle beraber.