Hangi Doktora İnanayım?

Bu konuyu okuyanlar

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Sağ baş parmağımda sıkıntı olduğu için doktora gittim ve doktor önce röntgen çekti. Lif kopmuş dedi. Geç geldiğin için buna bir şey yapamayız dedi. 2 tane krem 1 tane ağrı kesici yazıp gönderdi. Bugün başka bir doktora gittim. Dediği cümle aynen şu. "Çok telefon oynamaktan oluyor. Fazla oynama, geçer." dedi. Uzun zamandır böylr oldugunu söyledim. Ama yine geçer dedi. Şimdi size soru. Ben hangi doktora inanayım?

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
son gittiğin doktor röntgen felan çekti mi, yoksa öyle bir bakıp mı teşhis koydu? bir de parmağında lif kopsa şiddetli ağrı yapar ve bir miktar şişer, evet kendiliğinden geçer bir süre iyileşme dönemin olur..

ExeRyderS

Doçent
Reaksiyon puanı
50
son gittiğin doktor röntgen felan çekti mi, yoksa öyle bir bakıp mı teşhis koydu? bir de parmağında lif kopsa şiddetli ağrı yapar ve bir miktar şişer, evet kendiliğinden geçer bir süre iyileşme dönemin olur..
Çekmedi. Aynı hastaneden farklı doktora gittim. Parmağımda çıtlama sesi geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-2 yildir böyle parmağım. 3 hafta önce falan el egzersizi yaparsam belki düzelir dedim. Demez olaydım daha beter oldu. Kolum o günden beri uyuşuyor. Bir de nörolojiyle uğraşacağım.

Son düzenleme: