Hammaddeler.com

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
337
Puanları
83
Hammaddeler.com

50555_330129894245_746384_n.jpg

Hammaddeler.com, ilgilendiğiniz hammaddeleri ve bunlar hakkındaki teknik bilgileri size ulaştıran ve internet üzerinden çalışan bir teknik bilgi ve alışveriş platformudur.

Hammaddeler.com, Türkiye'nin ilk online hammadde alışveriş sitesidir ve %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Hammaddeler.com, dünya çapındaki tedarikçileri ile işbirliği içinde, hem kurumsal, hem de bireysel müşterilerimize birinci kalite teknik ürünler ve teknik hizmetler sunmaktadır.

Hammaddeler.com ile, üretici firmaların Arge, Kalite, Üretim ve Satın Alma gibi departmanlarının verimlilikleri artmakta, aranılan hammaddelerle ilgili teknik bilgilere ve dökümanlara hızlı ve çok kolay bir şekilde ulaşılmakta, deneme yapılacak ürünlerle ilgili numuneler rahatlıkla temin edilmektedir.

Hammaddeler.com ile, tedarikçi firmalar ürünleri hakkındaki teknik bilgileri ve numuneleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde müşterilerine ulaştırabilmekte ve teknik satış maliyetlerini düşürmektedir. Tedarikçilerimiz Hammaddeler.com'u hali hazırdaki satış aktivitelerine destek olacak şekilde kullanmaktadır.

2007 yılında deneme yayınlarına başlayan Hammaddeler.com, 2008 Şubat ayında kurulan Smart Kimya Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti.'ne bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

Hammaddeler.com'da 300'e yakın tedarikçimizin, 7.000'e yakın ürünü 24 saat - 7 gün siparişlerinize hazır şekilde sizi beklemektedir.

Çalışanlarımızın %90'ı üniversite mezunu, %67'si ise kimya ve mühendislik (gıda, kimya) konularında üniversite lisans ve lisansüstü eğitimine sahiptir.

Hammaddeler.com'dan alışveriş yapan müşterilerimiz arasında, Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan bir çok şirketin yanı sıra, sayısız küçük ve orta büyüklükte işletme de bulunmaktadır. Referanslarımız için tıklayın!

2009 yılında müşterilerimize hizmet vermeye başlayan showroom'umuz ile, müşterilerimiz mağazamızı fiziksel olarak da ziyaret edebilmekte ve hem ürün portföyümüzü yakından inceleyebilmekte, hem de teknik konularda uzmanlarımızla yüz yüze görüşmeler yapabilmektedir.

Hammaddeler.com, başta KKTC, Gürcistan, AB ülkeleri ve Azerbaycan olmak üzere, tüm dünya ülkelerine ihracat yapmaktadır.

%100 Ücretsiz

Hammaddeler.com'da hem alıcılar, hem de tedarikçiler için üyelik ücretsizdir.

Tüm hammaddelerle ilgili teknik bilgiler ücretsizdir.

Gıda mühendisi, kimya mühendisi ve kimyagerlerden oluşan teknik kadromuz, teknik sorunlarınızı çözmek için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hammaddeler.com'da talep ettiğiniz numunelerden ücret talep edilmez, kargo masrafı dışında ürünler ücretsiz olarak size ulaştırılır.

Mağaza - http://magaza.hammaddeler.com/index.php

Teknik Bilgiler - http://www.hammaddeler.com/index.php

--

Belki bir gün ihtiyacınız olabilir.
 
Üst