Half Life 2 Android Oyunu (Çıktı!)

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar oyun çıkmış, yeni gördüm.

İşte Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nvidia.valvesoftware.halflife2

Bu arada malum yerlere de apk dosyası düşmüş. Sadece TEGRA'lı cihazlarda çalışmaktaymış.

Google Play'de: 20,99 TL
Steam'de: 9.99 Dolar (20,67 TL)

Ben satın alacak olsam, Steam'den PC versiyonunu satın alır, klavyeylen fareylen dev ekranda (telefonlara kıyasla) çok daha yüksek grafik kalitesiylen büyük bir keyifle oynarım :)

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
LG 4X Hd Lee yaşadı onlarinki Nvdia Tegra 3

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vay be hiç aklıma bile gelmezdi androide geleceği.. ama sadece tegra olmasi gıcık

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ndn tüm işlemciler için gelmemiş ki ? Güncellemeyle tüm işlemciler için uygun olur mu ? Yaparlar mı öyle birşey ?

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çıkma sebebi nvidia shield. iyi ki çıkarttılar Allah razı olsun

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çoğu kişi oynayamayacak hiç çıkarmasalarmış :)

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Belli bir zümreye çıkmış kast sistemi budur!

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Nvidia Shield cihazına özel olarak çıkacağını biliyordum. İlerde diğer cihazlara uyarlaması gelebilir tabi. Hatta portal da çıkacak diye biliyorum.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Nvidia Shield cihazına özel olarak çıkacağını biliyordum. İlerde diğer cihazlara uyarlaması gelebilir tabi. Hatta portal da çıkacak diye biliyorum.

portal da çıktı zaten fakat o da nvidia shield cihazlarına özel.

xmustx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mali powervr cihazlardan tegra vb cihazlara mı geçiş yapıcaz ? heralde pc ve konsol oyunları androide uyarlanmaya başlanıcak ve başlandıkça da akıllı telefonlarımız 3 gb ram 32 gb hafıza snapdragonlu cihazlara dönüşecek.belki de olayı abartmadan psp tarzı android işletimli mobil oyun konsolları çıkarsınlar onları alalım :D

hakanmelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir mod ile Nvidia oyunları oynanıyordu sanki eskiden :) (tegra olmayan işlemciler için )

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar kast sistemi falan demeyin. Telefonlara milyarlarca lira harcayıp böyle basit oyunlardan mahrum kalacağınıza, aynı parayı konsollara harcayın emin olun çok daha fazla memnun olacaksınız. Akıllı telefonlar başlı başına sömürü sistemi. Ya firmalara köle olup onların istediği telefonları istedikleri fiyatlardan alıp, sonradan böyle Nvidia Shield gibi isteklerine uyacaksınız ya da özgürlüğe adım atmak için akıllı telefondaki bu sömürü sistemine dur demek için proteste edip, pahalı telefon almaya ara vereceksiniz.

Demek istediğim, biz insanlar firmalara böyle kölelik ettikçe, onlar istediklerini yaptırmak için her yolu mübah göreceklerdir.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Eğer oyun normal mobil oyun olarak çıksaydı eminim GTA'lar kadar meşur olurdu. Şu an ki oylama sayısına bakın:

Xcmi4yS.jpg

Adamlar satmak mı istemiyor anlamadım ki? Nvidia Shield'ın çok satmasına da neden olmamış. İlerde birgün Nvidia Shield dışına da destek vermek zorunda kalabilirler (inşallah :) )