Bu konuyu okuyanlar

hamit192

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Ben Abdülhamit, yaklaşık 2 yıldır mobil oyun ve uygulamalar üretiyorum. “Roka Blok Puzzle” isimli yeni oyunumuzu da kısa süre önce bitirdik. Oyunumuz Google Play ve iOS’ta görücüye çıktı. Henüz çok yeni olmasına rağmen güzel geri dönüşler alıyoruz. Fakat bu aşamada oyunumuzun daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için biraz desteğe ihtiyacımız var. Web sayfanızı uzun süredir keyifle takip ediyorum, paylaştığınız içerikler ve oyun incelemeleri çok ilgimi çekiyor. Sitenizin bu alanda oldukça popüler bir kaynak olduğunun da farkındayım. Eğer vakit ayırabilirseniz, pek çok emek ve çaba neticesinde ortaya koyduğumuz “Roka Blok Puzzle” hakkındaki yorumlarınızı da merak ediyoruz. Öğrenmesi ve oynaması oldukça kolay olan oyunumuzla ilgili sizin değerli görüş, yorum ve önerileriniz bizim için önem arz ediyor.

Roka Block Puzzle - Yeni & Eğlenceli Oyun - Google Play'de Android Uygulamaları

Ekli dosyalar

• umesaj117809_8g9miz7xnw.png
    umesaj117809_8g9miz7xnw.png
    321.7 KB · Görüntüleme: 594
Son düzenleyen moderatör:

hamit192

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba link kırık değil linke andorid veya ios telefonunuzdan tıklamanız gerekiyor yoksa bir yere atmıyor

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Biraz kisa link muhabbetin den kaynaklanıyor biliyorsun forum kuralimizda yasağı var biraz da ulaşılabilir olması açısından googleplay linki ile degistirdim