Hakan Şükür sahalara mı dönüyor?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz, sarı-kırmızılı takımda Hakan Şükür'ün yeniden takıma dönmesini önerirken, bu konuyla ilgili Hakan Şükür'ün kendisine olumlu yaklaştığını ileri sürdü.

hakansukur26.jpg

Hilton Oteli'nde basın toplantısı düzenleyen Yılmaz Toköz, Galatasaray Futbol Takımı'nın forvet hattında önemli sorunlar yaşandığını savunarak, kendisinin, 38 yaşındaki Hakan Şükür'ün kısa bir süre için de olsa futbolcu olarak takıma geri dönmesini arzu ettiğini aktardı.

Hakan Şükür'ün 1 aylık bir antrenmanla oynayabilecek hale geleceğini savunan Yılmaz Toköz, ''Ben, Hakan Şükür'ün kısa süre için de olsa futbol oynaması gerektiğine ve Galatasaray'a faydalı olacağına inanıyorum. Kendisiyle görüştüm. Antrenman eksiği olduğunu söylemesine karşın ısrar ettim. En azından bazı maçlarda oynayabileceğini söyledim. O da ilgi gösterdi. Dünyada emsalleri var. Hakan Şükür kısa sürede yeniden futbola dönebilir'' diye konuştu.

Toköz, Hakan Şükür'ün Galatasaray'da futbola dönmesi konusunu eski başkanlar Ali Tanrıyar, Ali Uras ve Mehmet Cansun'la görüştüğünü, bu kişilerin fikrini olumlu karşılandığını aktarırken, Hakan'ın 3 ay daha futbol oynamasının Galatasaray'a bir şey kaybettirmeyeceğini dile getirdi.

Yılmaz Toköz ayrıca, Galatasaray'da yaşanan yönetim sorunlarını ''kaos'' olarak nitelendirirken, mevcut yönetimin dönemini tamamlaması gerektiğini, 2012 yılındaki seçimlerde başkan adayı olmak isteyen kişilerin ise şimdiden çalışmalara başlaması gerektiğini sözlerine ekledi.

AA-Sporx

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hakanın döneceğini sanmam, ama dönerse son yarım saat oynayacağına ve bir çok adı forvet olan topcudan daha faydalı olacağına inanıyorum.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Valla 3 ayı geçtim 1 maç oynasa bile yeter. O statta Hakan Şükür'ün de oynadığı bir maç olmalı.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Çok güzel olur gerçekten. Hakan Şükür efsanedir.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
merak ettim şimdi :) oynar mı oynamaz mı ?

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Bende Hakan Şükürü yorumculuk yapmaya başladığından beri sevmeye başladım :) Bence oynamasın. Schumaer'in F1'e dönüp bir şey yapamaması gibi olmasın onun adına.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Bende Hakan Şükürü yorumculuk yapmaya başladığından beri sevmeye başladım :) Bence oynamasın. Schumaer'in F1'e dönüp bir şey yapamaması gibi olmasın onun adına.

Hakan Şükür'den daha büyük örnektir Schumacher, onun dışında benzer bir durum Jordan'da da jaşandı. Halbuki Jordan Spor'u bırakmamıştı bile, idmanlıydı... :) Bence Hakan Şükür, hiç dönmeyi denemesin, hatıralarda kalsın... :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Adam 249 golde kaldı hiç değilse 1 gol atar 250 yapar. :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Buca maçına falan çıkarsa daha kolay olur :D
ama antremanlı olduğunu sanmıyorum.dönmez gibi.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
dönsün dönsün süper olur

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
hakan şükür tipi forvet buldu galatasaray :D