Hakan Şükür patladı; "Böyle bir şey yok"

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray efsanelerinden Hakan Şükür, Bursaspor mücadelesinin sonrasında, GS TV canlı yayınında geçen sezon transfer edilen Türk oyunculara tepki gösterdi.

sukur_3767.jpg

Galatasaray efsanelerinden Hakan Şükür, Bursaspor mücadelesinin sonrasında, GS TV canlı yayınında geçen sezon transfer edilen Türk oyunculara tepki gösterdi. Oyuncuların aldıkları kontratın rahatlığı ile davrandığını ve mücadeleden uzaklaştığını kaydeden Şükür, oyunculara uyarıda bulundu.

İŞTE ŞÜKÜR'ÜN SÖZLERİ...

"Ben arada antrenmanlara gidiyorum. Genel gözlemim boşvermişlik var. Yüksek bonservis ile gelmişler. Biz kapağı attık, Galatasaray'dayız anlayışı var. Güçlü olmak zorundasınız, Galatasaray'ı yaşarken dikkat etmeniz lazım. Profesyonel bir dünyadasınız, antrenör size antrenman sahasında ve soyunma odasında bir şeyler söyler. Gerisi sizde. Galatasaray'da sorumluluktan kaçan çok oyuncu var. Biz kıyıda köşede kalalım, biz bu süreyi dolduralım anlayışı var. Böyle bir şey yok. Siz kendi pozisyonunuzdaki oyuncularla yarışmazsanız, olmaz"

"ALDIĞIN PARANIN ANLAMI YOK"

"Bu oyuncu yapısı ile bir süre mücadele edersiniz, ardından herkes kaçmaya başlar. Milli takıma yansımasını zaten görüyoruz. Oynamayan bir oyuncu iseniz, takım arkadaşını motive edersin. 5 sene daha mukavelem var, rahatım. Böyle bir şey yok. Ben yurt dışında iken, gidiyordum alt yapıda oynayıo, güçlenip geliyordum. Böyle olduğu zaman aldığın paranın da anlamı yok. Yerli oyuncular daha fazla sorumluluk almalı, dikkat etmeli"

SPORX

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bizim dediklerimizin aynisini söylemis. Parayi alan yatiyor assagi salliyor .....

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Adam haklı beyler... Ünal Başgan sağolsun :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Adam haklı dağılın:D
Su son şampiyonlar ligi maçlarından bariz bir şekilde belli zaten bu olay ben paramı aldım top gelirse vururum ayağı vardı maçta ve ne oldu elendik futbolcu alırken adam iyi hoş ta bak bakalim kendisini geliştirmek istiyor mu istemiyorsa bir cacık olmaz adam yatar durur şimdiki bir çok oyuncu gibi