Haggar'ın Dönüşü Sağlam Oldu

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bir zamanların efsanevi Atari oyunu Final Fight, PlayStation Network ve Xbox Live'da yeniden hayat buldu. İşte yapımın videosu!

Aksiyon türünün klasik isimlerinden Final Fight, PlayStation Network ve Xbox Live üzerinden yeniden kullanıcılarla buluştu. Final Fight: Double Impact adı verilen yapımın yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Eski kahramanlarımızı günümüz ile buluşturan yeni oyun, bir zamanların Atari müdavimleri tarafından yoğun ilgi göreceğe benziyor. İşte Haggar ve arkadaşları:

[SDNTV]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/12546/t_finalfdi_newf.flv[/SDNTV]
:: Final Fight oyununu biliyor musunuz? Favori karakteriniz hangisi?​

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
ee bu aynısı, ben de sandım yeni görüntüler var oyundan

asder55

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hey gidi günler hey! zamanında az bitirmedim bu oyunu.tabi genelde Cody'i seçiyodum.Oyun bitincede sevgilileri kavuşturuyorduk.Bu arada yanlış hatırlamıyorsam haggar da kaçırılan kızın babasıydı...

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
beyaz tişortlu kotlu lavukla oynardım düz yumruk stili hoşuma gidiyo onun

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
yalnız bu oyunu bitirmek için 10-15 jeton lazımdı, ya da aterinin jeton deliğine yumruk atıcan :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
zor oyundur ama, öyle 1-2 jetonla falan zor biter. cebimdeki bütün parayı verip bitiremediğimi hatırlıyorum.:)

BuzzKnight

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Hey gidi günler Haggar ile az G..Altı çekmedik..

futureng

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Favorim Cody di. Vayy be sene 1992 ler Tek jetonla oyun bitirmeye çalışmalar :)

sayi77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben hagar arkadaşta cody"i alırdı.Cody ile sağ sol çekme çok işe yarardı adamı bi yakladın mı bi daha öldürünceye kadar bırakmazdın.Tek jetonla 40 dk falan oynar oyunu bitirirdik.Hey gidi günler....
Emülatörden oynadım bi kaç kez ama eski tadı vermiyor,bizim yaş geçti diye mi yoksa jeton almıyoz da cepten para çıkmıyo diye mi bilmem :))))

elpencee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hicbir iyilestirme yapmamislar, olmamis bence..