[Haftanın Dağıtımı]Arco Linux'a merhaba deyin!

Haftaya hangi dağıtımı incelemeliyim?

• UbuntuDDE

Kullanılan: 7 41.2%
  • AntiX

Kullanılan: 1 5.9%
  • Void Linux

Kullanılan: 0 0.0%
  • OpenSUSE

Kullanılan: 9 52.9%
  • Sparky Linux

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Telegram grubunu inceleyeceğim, bunu görmemiştim. Teşekkürler. :) Arco Linux'u ilk Cinnamon ile kullanmıştım, gayet iyi çalışıyordu doğrusu
Zaten arayüz seçimli versiyon var istediğiniz masaüstünü seçiyorsunuz hazır geliyordu B olan sürümden bahsediyorum onda sorun yokta ben kullanacaklara tavsiyem masaüstünü siz seçin sonradan yükleme sıkıntı oluyor. Çok masaüstü ortamı değiştirmek iyi değil zaten alıştığınızla devam etmek en iyisi :)

Kaan_M

Doçent
Reaksiyon puanı
1,891
Oylamada Opensuse ile UbuntuDDE baş başa gidiyor. Bakalım kim kazanacak. UbuntuDDE seçilirse yorulmayacağız zaten 1 tane masaüstü ortamı var ? ?

Neden UbuntuDDE'a oy veriyorsunuz anlayamadım.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Richard Stallman'ın buradaki konuşması bütün olayı özetliyor aslında. :)
Güzel anlatmış olayı. Kendi özgürlüğümüzü değersizleştiriyor bu Apple falan. Onların kurallarıyla, kullanıyoruz iPhone'yi.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Oylamada Opensuse ile UbuntuDDE baş başa gidiyor. Bakalım kim kazanacak. UbuntuDDE seçilirse yorulmayacağız zaten 1 tane masaüstü ortamı var ? ?

Neden UbuntuDDE'a oy veriyorsunuz anlayamadım.
Ben OpenSUSE'nin seçilmesini istiyorum fakat benim oy vermem ile bu iş olmaz. :)

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Apple'a neden geldik?
Bir video attılar. Bu kolaylık sağlayan firmalar, Apple gibi, yazılım dünyasında kendi özgürlüğümüzü, değersizleştirdiğini söyledi. Ben de haklı buldum adamı. Bir iPhone özelleşmiyor ve Apple'ın koyduğu kurallara göre kullanıyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu iyi bir şey sanıp hava atıyorlar. Ama kendi istediğimiz bir şey olmuyor. Çünkü: Apple ya... diye, kendi özgürlüğümüz ve istediğimiz değersizleştiriyoruz.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Git gide dağıtımlar azalmaya başladı. Anketteki seçenek sayısından belli :D
Dağıtımlar azalmaya başladı değil, ben bir Gentoo'yu kullanmayı öğrensem oradaki seçenekleri fırlatırım. Gentoo ile FreeBSD arasında kaldığım için bazı dağıtımlara göz atamıyoruz, yoksa dağıtımlar say say bitmez.

Son mesajlar