Haftalık Teknoloji Derginiz SDN'den!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
tebrikler. hayırlı olsun, çok güzel bir düşünce. yalnız, diğer üyelere katılıyorum. maile göndermek yerine siteden indirme linki verilmesi daha doğru olur.:)

qwerty1_1_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

alternatif kapak tasarımları. ben başlatayım dedim. 15 dakkada bu kadar oldu. :biggrin:

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Hayırlı olsun güzel bir gelişme...
Üyelerin faydalanacağı güzel bir uygulama...

Tebrikler yolunuz açık olsun...

gacco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mail yerine siteden verirseniz hem daha çok kişiye hitap ediceğinizi hemde bize daha büyük kolaylık sağlıycağınızı düşünüyorum...

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Hayırlı olsun.

O değilde hala ben bu SDN'nin logosunu çözemedim gitti. Neyi anlatır, neyi gösterir, ilginç.

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hayırlı olsun.E-dergi işi çok güzel olacak, basılı olmasa da olur bence basılı olmasın.Bunun için bir sürü masraf gerekir. (kağıt,mürekkep, baskı tesisleri vs vs) Hem böylesi daha daha çevreci ve doğaya saygılı.Unutmayın gelecek E-Mecmualarda. :)

ouslu77

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaşasın... Beklediğim bir olaydı. Dünyamıza hayırlı olsun.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
hayırlı olsun arşiv yapılır bu dergi :)

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Sevgili Troy öncelikle hayırlı olsun. SDN'de yayınlanan makaleler elbete çok değerli. Ancak makaleler hep "ürünü tanıtmaya" yönelik. başka Teknoloji sitelerinide takip eden biri olarak, burda yayınlanan makalelerden en az istifade ettğimi belirmek isterim.

site ismi vermeden konuşmak gerekirse;

Pc hakında pratik ve uygulanabilir olan bilgiler sdn'de neredeyse hiç yok. (örneğin şimdi baktığım bir başka teknoloji sitesinde "Geri Dönüşüm Kutusu hakkında her şey" adlı bir makale var. bu makale kişin pc bilgisini artırırken aaynı zamanda uygulanabilir ve pratiktir.)

SDN tanıtılan ürünler her hangi bir alt zemin hazırlanmadan verilmekte. pek çok makalde tanıtılan ürünler aslında ne işe yaradığı?, nasıl kullanılacağı? hakında bilgi yok denecek kadar azdır.

SDN Tanıtılan oyunlarda genelde oyun senaryosunu vermekten ibarettir. Oyun püf noktaları nasıl daha zevkli oynanacağına yönelik pek bilgi bulunmamakta.(piyasaya çıkmadan tanıtılan oyunları değilde piyasaya çıkmış oyunları kast ediyorum)

Tanıtılan ürünleri okumakta zorlandığımız ve belkide pek çok kişin okuyamadığı yapancı kelimelerle dolu. Belki biraz abes bir istek olacak ama benim gıbi ingilizcesi kıt olanlar için, ingilizce kelimelerin yanına bir parantes açıp okunuşunuda yazsanız hafızamızda daha iyi yer alacağı kanaatindeyim:)

İşte dergimizde ne olmasını isterdiniz? sorusuna kendimice vereceğim cevaplar bunlar. en azında şimdilik aklıma gelenler bunlar:)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba dostlar,

Sizlerden gelen geridönüşler gerçekten de mükemmel. Bambaşka ufuklar açtınız.

Tüm yorumları teker teker dikkate alacağız.

Bu arada herkes, siteden indirilmesini istiyor sanırım :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Ben Laptop alicam Bin lira civari bana özel ürün tavsiyesi yaparmısınız:D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sistem tavsiyeleri, ilk dergide yok.

Ama sizin talebiniz üzerine bundan sonraki sayılarda mutlaka olacak.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Merhaba dostlar,

Mail + site üzeri. Tabi sizin için yük olmayacaksa :)

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Basarilar SDN Magazin.. Cok Guzel Olacagina Eminim

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Sistem tavsiyeleri, ilk dergide yok.

Ama sizin talebiniz üzerine bundan sonraki sayılarda mutlaka olacak.

96 dan beri dergi alıyordum taaki 2006 ya kadar. Sonra bıraktım. Ama her dergide en çok aradığım sistem tavsiyeleri olmuştur :)

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
e-dergi gerçekten çok fazla talep görecektir. Bunun site üzerinden indirilmesinin daha kullanışlı olacağı kanaatindeyim.
Dergide görmek istediklerim ise;
- Notebook incelemeleri
- Ekran kartı testleri özellikle güncel oyunlarda gösterdiği performansları
- CPU testleri overclock kapasiteleri vs.
- Yeni çıkan M.Boardlar hakkında detaylı incelemeler

ayrıca yazılımlarla ilgilide ilcelemelerinizi bekliyorum.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Çok Gerekli ve Çok Başarılı Bir Proje
Emeği Geçen Herkese Teşekkürler

Merhaba dostlar,

Bencede Siteden İndirilmesi Taraftarıyım Sadece Üyelerin İndirebileceği Şekilde Düzenlenebilir

Haftanın İpuçları Diyede Bir Sayfa İstiyoruz

İndirme Linki Başlığı ise "Haftalık SDN Derginiz Burada "../../...." :) şeklinde

Sadr-ı Cihan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Şu ana kadar dergilere bir aboneliğim yoktu hep görsel eğitim verdiği sayıları için almışımdır.
Dergide her hangi bir yazılım(C#,V.Basic,Java vb) anlatılmaya başlanabilir.Her sayıda bir kısmını anlatarak ileriki sayıların merakla beklenmesi sağlanabilir.

ESlNTl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel haber başarılarınızın devamı dileklerimle

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
SDN çalışıyor. Hayırlı olsun.

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Dergide php, C#, VBasic, Java, JQuery eğitimleri olsa iyi olur. Belki baştan sona zor olur ama en azından püf noktaları paylaşılabilir.

Sistem tavsiyeside ekonomik, normal, sistem canavarı gibi ayrı ayrı herkese göre yapılırsa çok daha güzel olur.

Tabi reklamsız dergide olmaz, reklamda istiyoruz :D

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yanlış anlaşılmasın sitenizi sürekli takip etmeye çalışıyorum fakat bir eleştirim olacak sitede verilen haberler incelemeler bana da biraz yüzeysel geliyor, çok şey varmış gibi başlıklar var büyük beklentiyle linke tıklıyoruz fakat genelde yazılarda birkaç resim ve yüzeysel kısa bazı tanıtım yazıları oluyor, umarım yayınlayacağınız dergideki makaleler daha ayrıntılı ve ince işlenmiş olur yayın hayatında da başarılar diliyorum umarım uzun soluklu olur hevesle başlanıp daha sonra unutulan bu tarz projeler çok gördüm ama inşallah böyle olmaz :dirol:

MoNsTeRaZoR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Harika bir haber diye buna derim.Gerçekten çok güzel olmuş.Hergün o kadar başlık yayınlanmasından dolayı gündemi takip ederken ben dahil birçok kullanıcı zorlanıyordu.Bununla beraber bu tamamen ortadan kalktı.

Tebrikler SDN

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Dergiyi Aldım Bugün İndirdim Okudum İnceledim

+ İlk Sayıya Göre İçerik Ortalama seviyede
+ Menüler Resimler Ve Makaleler iç içe Değil Bence Bu Güzel Düşünülmüş
+ İndirilebilir Olması Ve Videolar için Link Verilmesi Çok Güzel Düşünülmüş
+ Offline Olarak Okumaya Kaldığımız Yerden Devam etmek te Hoş Olmuş
+ Ben Sadece VatanComputer ın Gördüm Birde Hepsiburada.com un Kısa Bir Kampanya ve Ürünlerin Güncel Fiyat listeleri Hakkında Bu da Güzel
- Arka Plan Sırf Beyaz Bence Açık tonda Turuncu veya Turuncudan Beyaza Gökkuşağı Şeklinde Dönebilirdi
- Bana Göremi Öyle Bilmiyorum Hep Okuduğum incelediğim Haberlar Vardı
- Bilgisayar ve İşletim Sistemleri Hakkında İpuçları Yoktu
- Özellikle Pardus Konusuna Değinilmeliydi(Her ne kadar ben Milli işletim Sistemi Olarak Kabul Etmesemde)
- Sadece 2 Alişveriş Sitesinin Ürün Fiyatları ile ilgili Haber Vardı. Popüler Ve Güncel Olan Ürünlerin Hangi Sitede En ucuz olduğunu Belirten bir Sayfa Olmalıydı
- Yüksek Teknoloji ile ilgi Filmlerin Duyuruları veya Resimlerinide Yer Verilebilirdi
- Her Hafta Bir Çaylak Editör Köşe yazısı Bekliyordum Onuda Göremedim

Genel Olarak Vasat'ın üstünde Tabi Birde ilk Sayı Bu . Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ederim

mavimavi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dergiyi Aldım Bugün İndirdim Okudum İnceledim

+ İlk Sayıya Göre İçerik Ortalama seviyede
+ Menüler Resimler Ve Makaleler iç içe Değil Bence Bu Güzel Düşünülmüş
+ İndirilebilir Olması Ve Videolar için Link Verilmesi Çok Güzel Düşünülmüş
+ Offline Olarak Okumaya Kaldığımız Yerden Devam etmek te Hoş Olmuş
+ Ben Sadece VatanComputer ın Gördüm Birde Hepsiburada.com un Kısa Bir Kampanya ve Ürünlerin Güncel Fiyat listeleri Hakkında Bu da Güzel
- Arka Plan Sırf Beyaz Bence Açık tonda Turuncu veya Turuncudan Beyaza Gökkuşağı Şeklinde Dönebilirdi
- Bana Göremi Öyle Bilmiyorum Hep Okuduğum incelediğim Haberlar Vardı
- Bilgisayar ve İşletim Sistemleri Hakkında İpuçları Yoktu
- Özellikle Pardus Konusuna Değinilmeliydi(Her ne kadar ben Milli işletim Sistemi Olarak Kabul Etmesemde)
- Sadece 2 Alişveriş Sitesinin Ürün Fiyatları ile ilgili Haber Vardı. Popüler Ve Güncel Olan Ürünlerin Hangi Sitede En ucuz olduğunu Belirten bir Sayfa Olmalıydı
- Yüksek Teknoloji ile ilgi Filmlerin Duyuruları veya Resimlerinide Yer Verilebilirdi
- Her Hafta Bir Çaylak Editör Köşe yazısı Bekliyordum Onuda Göremedim

Genel Olarak Vasat'ın üstünde Tabi Birde ilk Sayı Bu . Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ederim

Kardes dergiyi nasil indirdin? e-mail adresine yollanacagi yaziyordu. Ben dünden beri bekliyorum henüz mailimde bir sey yok.
Dergiyi Aldım Bugün İndirdim Okudum İnceledim diyorsun nasil yani?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
E-postalar, yaklaşık 100 bin kişiye gönderiliyor. Belli balyalar halinde gidiyor :D saman yollar gibi söyledim ama :D siz anlıyosunuz beni.