Haftalık PC Oyun İndirimleri

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Sevgililer gününe yalnız girenler için bir dost, arkadaş gibi gelecek sıcacık indirimler sizleri bekliyor.
icon_smile.gif

İşte haftanın sıcacık indirimleri;
Amazon

Bundle Stars

$4.01 ödeyerek Crazy Machines, Crazy Machines 1.5, Crazy Machines 2, Crazy Machines 2: Back to the Shop DLC, Crazy Machines 2: Halloween DLC, Crazy Machines 2: Happy New Year DLC, Crazy Machines 2: Invaders from Space DLC, Crazy Machines 2: Liquid Force DLC, ve Crazy Machines 2: Time Travel DLC oyunlarına sahip olabilirsiniz. Bu oyunların tamamı steam aktivasyonludur.

Yada $4.01 ödeyerek Nuclear Dawn, Hard Reset Extended Edition, Painkiller Overdose, Painkiller: Black Edition, AirBuccaneers, Zeno Clash, Zeno Clash 2, ve Chaser oyunlarına sahip olabilirsiniz. Bu oyunların tamamı steam aktivasyonludur.

Yada $4.01 ödeyerek Ship Simulator Extremes, Lunar Flight, Dogfight 1942, Bridge It (Plus), Airport Simulator 2014, Skyscraper Simulator, Agricultural Simulator: Historical Farming, ve Woodcutter Simulator 2013 Gold Edition oyunlarına sahip olabilirsiniz. Bu oyunların tamamı steam aktivasyonludur.

GamersGate

GameStop

GOG

Humble Bundle

Sadece 1 dolar vererek Sid Meier’s Civilization III Complete, Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition, Sid Meier’s Ace Patrol, Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies, Sid Meier’s Railroads oyunlarına sahip olabilirsiniz.
İkinci bir sçenek ise devamlı artan ücretine rağmen 9.85 dolar vererek yukardaki pakete ek olarak Sid Meier’s Civilization V ve Sid Meier’s Civilization V: Gods and Kings DLC paketinide alabilirsiniz.
Üçüncü seçenek ise 15 dolar vererek yukardaki 2 paket dahil olarak Sid Meier’s Civilization V: Brave New World DLC paketine de sahip olabilirsiniz.
Diğer Humble Bundle indirimleri;

Steam

Evet büyük patronu sona bıraktım. İşte Steam platformundaki gözde indirimler:

:: Haftanın indirimlerinde hangi oyunları satın aldınız ?

KAYNAK

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
crysis 3 de fena durmuyor. left for dead gibi ortak bişey yapılacak mı? tomb raider gibi filan.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Crysisi her pc kaldirmaya bilir benim gibi mesela. Tombraideri rahat kaldiriyo. Ben aliyorum suan romb raideri

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyunu Türklere vermiyolar ABD li olmak gerekiyomuş :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
crysis 3 e zamanında iyi para vermiştim 5 dolar çok iyi kaçmaz

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Proxy felan varda ölme eşeğim ölme anlamiyorum okadar :)

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Aynen. Bende alayım dedim. Nalet olsun dostum sen Amerika vatandaşı değilsin, avucunu yala dedi. Nasıl alıcaz arkadaşlar oyunu ?

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Akşama doğru belki anlayan biri çıkar. Alabilen ismimizi etiketlesin hemen damlayalım

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Crysisi her pc kaldirmaya bilir benim gibi mesela. Tombraideri rahat kaldiriyo. Ben aliyorum suan romb raideri

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyunu Türklere vermiyolar ABD li olmak gerekiyomuş :)

amazondan almak için mi?

Yok öyle bir şey ben aldım Amazondan. Hatta şimdiye kadar defalarca alışveriş yaptım. Kesinlik ile bir sorun oluşmadı. Kredi kartınız ile alakalı bir sorun oluşmuş olabilir.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ininal kart ile almaya calistim ondan mı acaba?

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
PC' si kaldıran varsa Crysis 3'ü kaçırmasın.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Tamam hocam eyvallah. @odessa sen hangi kart ile almaya calistin

İninal :mrgreen: Yukarıdaki mesajları okudum olmuyormuş. Kredi kartın yoksa Amazon bile tınlamıyor :laugh: Kredi kartına çözüm olsun diye aldık, sanırım sadece steam de geçerli bu kart :wink: