Hadi İtiraf Et!

Suzan AŞAN

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,840
Güzel/Yakışıklı
Birinin yanında sevgilisi olarak çirkin birini görünce aklınızdan ilk ne geçiyor?

DOĞRUYU SÖYLE!

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,476
Yani fikir olarak anlaşamadıktan sonra güzellikte bir yere kadar. Bunun farkına varmış kişiler bu tarz tercihler yapabiliyor. Para konusu da var ama sadece para ile alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

AlperShal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,553
Yani fikir olarak anlaşamadıktan sonra güzellikte bir yere kadar. Bunun farkına varmış kişiler bu tarz tercihler yapabiliyor. Para konusu da var ama sadece para ile alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Katılıyorum hocam. İlk önce insanın dış görüntüsünü bakılır ona göre yaklaşılır. Hiç çirkine yaklaşan görmedim. Sonrasında muhabbet edilir karakteri anlaşılır ona göre yakınlık kurulur. Parası varsa adından yenmez. :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
10,563

KTimur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
136
Önemli olan dış görünüş değil iç güzelliktir. Dış güzellik gelip geçicidir, bir kaza, bir düşme en ufacık bir şey ile o güzellik kaybolabilir.

Gerçekten seven insan sevdiğinin dış özelliklerine değil içine, sözlerine ve ruhuna aşık olur önemli olan da bunlardır. Hiç kimse çirkin yada yakışıklı değildir hepsi sadece insandır.

''En iyi yüreğiyle görebilir insan. Gözler asıl görülmesi gerekeni göremez.''

Ecomanya

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Ne alaka diyorum :D Ama bu şaşırtıcı anlamda verdiğim tepki Allah yazmışsa 2 gönülde birbirinden güzeldir eminim.