Haber7 den meil aldım doğru mu yoksa ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ben@12

Asistan
Reaksiyon puanı
2
uzaklastirsalar ne olacak 10 sn de yeniden kayit olabilirsin

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Biraz önce Hüriiyet gazetesinin sitesinde Hükümet leyhinde yorum yaptım bana mail geldi...

Senin ne haddine hükümeti övmek bir daha hükümeti öven mail atarsan bırak Hürriyetin sitesine girmeyi bayiden gazetesini bile alamazsın. Uydudan TV lerimiz engelleriz sitelerimize giremezsin gibi bir mail geldi bu doğru mu size.. Uydudan kanallarımı engelleyebilirler mi? :(

Kanıt mı kem küm şey kanıt yok mailime gelmiş ama kendiliğinden mail imha olmuş galiba tekrar bulamıyorum :D :D :D

mekatronx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
meyve veren ağaç taşlanıyor başka bi olay yok by örümcekli beyinler :)

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Yav şu gönderdikleri mesajı Print Screen yapıp resim olarak ekleyebilir misin buraya. Görelim bakalım neymiş.
Ayrıca devlet başkanına, Meclis başkanına Generallere falan hakaret etmek, küfür etmek aşağılamak ağır suçtur, öyle birşeyler yazdıysan o yazıyı göndermeleri normaldir.

Biraz önce Hüriiyet gazetesinin sitesinde Hükümet leyhinde yorum yaptım bana mail geldi...

Senin ne haddine hükümeti övmek bir daha hükümeti öven mail atarsan bırak Hürriyetin sitesine girmeyi bayiden gazetesini bile alamazsın. Uydudan TV lerimiz engelleriz sitelerimize giremezsin gibi bir mail geldi bu doğru mu size.. Uydudan kanallarımı engelleyebilirler mi? :(

Kanıt mı kem küm şey kanıt yok mailime gelmiş ama kendiliğinden mail imha olmuş galiba tekrar bulamıyorum :D :D :D

Kuşlar götürmüştür :mrgreen:

TazzzY

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Yav şu gönderdikleri mesajı Print Screen yapıp resim olarak ekleyebilir misin buraya. Görelim bakalım neymiş.
Ayrıca devlet başkanına, Meclis başkanına Generallere falan hakaret etmek, küfür etmek aşağılamak ağır suçtur, öyle birşeyler yazdıysan o yazıyı göndermeleri normaldir.

Boşa söylüyorsun 1. sayfadan beri resim istiyorum arkadaş cevap vermeye tenezül ediyor anlıyıcağınız Sırf birşeyleri karalamak için üye olmuş bu foruma

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296

Ayakta alkışlıyorum :clap:

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O eleştiriyi yapan üye uzaklaştırılmışmı iyi bak?

Yorumlarınız için teşekkür ederim..bu haber7 konusu tamamen uydurma.Ayrıca Türkçe yi katletmek için de epey çaba sarfettim.

O konuyu açan arkadaş banlanmamış evet.Ama benzer eleştiri yapan ve banlanan üyeler var.Ayrıca ben bu konuyu açınca o eleştiri konusunun açılması güzel bir tesadüf oldu.

Haber7 bütün zıt görüşleri de cesaretle yayınlayan bir sitedir.Hiçbir üyesine eleştiri yaptığı için uyarıda bulnmaz.Hürriyet internethaber vs hepsi de öyledir.

Buranın da oyle olmasını diliyorum..

İşlem tamam.İyi akşamlar..

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır..

TazzzY

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Yorumlarınız için teşekkür ederim..bu haber7 konusu tamamen uydurma.Ayrıca Türkçe yi katletmek için de epey çaba sarfettim.

O konuyu açan arkadaş banlanmamış evet.Ama benzer eleştiri yapan ve banlanan üyeler var.Ayrıca ben bu konuyu açınca o eleştiri konusunun açılması güzel bir tesadüf oldu.

Haber7 bütün zıt görüşleri de cesaretle yayınlayan bir sitedir.Hiçbir üyesine eleştiri yaptığı için uyarıda bulnmaz.Hürriyet internethaber vs hepsi de öyledir.

Buranın da oyle olmasını diliyorum..

İşlem tamam.İyi akşamlar..

Ne oldu ne yaptın hala anlam veremedim ben sen kimsin kardeşim necisin ve ne yapıyorsun :glare: Haksızlık varsa kanıtını göster o zaman yoksa sus.

mekatronx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
shift+delete anında bilader işine geliyorsa klavyeşörlüğü bırak da işine gücüne bak

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Noldu şimdi bişey anlamadım. Biri bu arkadaşın hesabını mı hack'ledi noldu. Ne yazdın, niye yazdın, nittin ? Amacın ne? Provakatörmüsün, karbiratörmüsün?
:rolleyes:

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
neyin çabasını veriyon arkadaşım,gayen ne?

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haber7 nin ve diğer sitelerin böyle bir uygulama yapmayacağını savunan ve inananlara sordum SDN de aynı saygıyı gösteriyor mu diye ?

Ama kanıt göster diyorlar.Kanıtlar zamanında çok güzel gösterildi.

Gayen ne demiş değerli bir arkadaşım...

Haber7 hürriyet vs gibi habersitelerinin bu gibi uygulamalar yapmayacağına yapmamması gerektiğine inanıyorsunuz güzel.Aynı inancı sdn için de taşımanızı diliyorum.

Hafızası ve sezileri güçlü olanlar bu konunun ve gidişatının neyi göstermek oldugunu anlayabilirler.

Teşekkürler.

Diyorum.Haksızlığa uğrayan siz değil başkası da olsa susmayın..

Tebessüm edeceğimiz konularda ve yorumlarda buluşmak üzere..Yakında buluşacağız zaten.isimler farklı olsa da aynı duygularla buluşacağız:)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaş hesapsız attı...
Tutmadı...
En basit şeyi yani gönderilen Mail i forumda paylaşamadı...

Neymiş demek ki İnsanları gaza getirecem derken iyi düşünecen iyi plan yapacan yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olacan...

Bak provokatör arkadaşım hemen pes etme belli ki daha yenisin :) bunlar işte birer tecrübe...

Bir dahaki sefere yalandan güzel düzgün bir Türkçe ile yazılmış bir Mail hazırlarsın...

Sonra gelen kutusunda sıradan bir mail i açıp print screen yaptıktan sonra photoshopta yazı alanını temizleyip senin hazırlamış olduğun maili üzerine eklersin...
Sonra gönderen bölümüne info@haber7.com yazarsın sonra bu hazırladığın mail sayfasını Jpeg olarak kaydedip forumda paylaşırsın millet de yer...

Ama ben bunlarla uğraşamam diyorsan öyle eskisi gibi lafı ortaya atıp milleti kandıran provokatörlük dönemi bitti artık emek harcıyacaksın. çabalayacaksın yalan da olsa kanıt üreteceksin...

Bence pes etme çalış İlerde belki çok büyük bir provokatör olabilirsin :)

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Akşam akşam milleti gerdin amacına ulaştın galiba

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hala zaten senaryo oldugunu kabul ettiğim konuya takılıyorsunuz..Haber7 yi sıkı takip eden ve takdir eden birisiyim..siz konuda geçen senaryoya değil de konunun gidişatına göre değerlendirin bu başlığı:)

ve ek olarak soruyorum bu konuda gerildiniz ve bunu dile getirdiniz..Acaba konuyu açanın kim olduguna bakmaksıznın gerildiğiniz her konuda görüşlerinizi böyle rahat dile getirebiliyor musunuz?

Bu konuyu niçin açtığımı hafızasını biraz zorlayan anlar.Anlamayanların yorumlarına kesinlikle kızmıyorum..

Yakında görüşürüz arkadaşlar.

Özledim sizleri hepinize selam yolluyorum:)

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mekatronx çok ayıp:)mesajımı okursan son yazdıklarımı yani..yorum yapacak akdar bilgi sahibi olmadığını ve hakaret ememen gerektiğini anlarsın.

Bu konuyu ve anlatmak istediğimi anlayan anlar.Saygılar sana da

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Tama kardeşim anladım seni:D büyük ihtimal tahmin etiiğm kişisin ,amacına ulaştığınıda düşünüyorum,ama her ne sebepeten olursa olsun savunduğun doğruyu bu şekilde aramak yanlış

Diyeceksin ki başka ne türlü dikkat çekebilirdim?

Dikkat çekmene gerek yok,inandığın değerler tasvip edilmesede sen doğruluğundan eminsen inanmaya devam et,doğruyuda aramak koşuluyla

çabuk gel,insanlarıda germe bu tip konularla:D

mekatronx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
senin sonda verdğini ben başta anladım leb demeden nohutu anlarız sen keyfine bak

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnandığımı her zaman her koşulda söylerim.Ve bu yolda uğradığım haksızlıklara da oyunun kuralına göre gerekeni yaparım.

Eğer karşı taraf kuralı ihlal ederse aynı yolla bir adım atarım.

Saygılar..:)

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İnandığımı her zaman her koşulda söylerim.Ve bu yolda uğradığım haksızlıklara da oyunun kuralına göre gerekeni yaparım.

Eğer karşı taraf kuralı ihlal ederse aynı yolla bir adım atarım.

Saygılar..:)

inandığını her koşulda savunmak bir erdemdir

ama erdemler her yolla değil erdemle savunulur(yanlış anlaşılmasın)

göze göz ,dişe diş kolay yoldur

elbette erdemli olmak kolay değildir

not:erdemli olmamak erdemsizlik manasına gelmez, hakaret içermemektedir lütfen yanlış anlaşılmasın

DeliMavi85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Misket bombası atan ABD nin savaş kurallarına uymaması ve buna rağmen karşı tarafın bunu erdemle karşılaması.

Evet dediğini anladım ama üstte verdiğim örnekteki kadar bilgin olamayacağım.

Bunu kabul ediyorum.

bir örnek de benden.Kişisel bir durumdan ötürü duelloya davet ettiğin kişi sen arkanı dönüp 10adım yürürken o yolun yarısında dönüp sıkıyor..:)(yetki kullanmakla eşdeğer bir haksızlık)

Ben de bunun üstüne ayağa kalkıp 10 adımı tamamlamayı deneyemem.

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Misket bombası atan ABD nin savaş kurallarına uymaması ve buna rağmen karşı tarafın bunu erdemle karşılaması.

Evet dediğini anladım ama üstte verdiğim örnekteki kadar bilgin olamayacağım.

Bunu kabul ediyorum.

bir örnek de benden.Kişisel bir durumdan ötürü duelloya davet ettiğin kişi sen arkanı dönüp 10adım yürürken o yolun yarısında dönüp sıkıyor..:)(yetki kullanmakla eşdeğer bir haksızlık)

Ben de bunun üstüne ayağa kalkıp 10 adımı tamamlamayı deneyemem.

:) Anladım elbette ama şunuda eklemeden edemiyeceğim

sana arkandan ateş eden hain??? sıfatını alır

sense kahraman ve mazlum olarak anılırsın

:)ama sen hayatta kalmayı tercih ediyorsun ki;iyi amaçları ve daha önemlisi iyi bir yolu olan insanın yaşaması daha eftaldir:thumbup:

AliA

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Arkadaşı tamamen banlamanın zamanı gelmiş anlaşılan.

Konu sonlandırılmıştır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...