Güzelleri bide makyajsız görelim

Bu konuyu okuyanlar

20070720411332118488618tm9.jpg

20070720411332118488618ws0.jpg

20070720411332118488618ro0.jpg

20070720411332118488618dn4.jpg

evet arkadaşlar size katılıyorum bende onun için yayınladım bunları... :*
her zaman sade olacaksın... :* onlara öezenlere ve onları çok sevenlere ibret olur inşallah... :*
nese sizlerinde dediği gibi her zaman sade güzeller tercihimizdir... :p

gizem durmaz

Doçent
Yorum yapma gereği bile duymuyorum çünkü herşey ortada Karadeniz kızlarına baksınlarda güzellik neymiş görsünler.
Öyle bi ton boya yapıp güzeliz diye dolaşmasınlar.

arkadaşlar yapmayın ya bu memleket bizim izmiri, trabzonu, istanbulu, diyarbakırı, urfası, sakaryası kısacası her yeri bizim ve her yerdeki kızların ayrı bi güzelliği var yauv... :*
şu güzel Türkiyemizin bütün kızlarının ayrı ayrı sade bi güzellikleri var yeterki bunlara benzemek istemesinler.. onlar zaten güzeller... :*

fire

Asistan
güzellik kraliçesi seçmiyoruz arkadaşlar.izmiri trabzonu diye,sade güzellikten bahsediyoruz...her yerin güzeli baska oluyor.

Jerusalem

Profesör
Neden makyajsız hallerini dert ediyosunuzki bu kadar, hani aramızdan birinin bu hatunlardan biriyle bi ilişki yaşama hali varda ben mi kaçırdım. Onlarla ilişki kurabileceğim tek şey televizyon, orada da gayet iyi görünüyorlar bence ;)

El Padrino

Dekan
Emektar
o_O o_O o_O o_O :S :S :S :S +( +( +( +( +(

Lanet olsun bunlar nasıl suratlar böyle...

Aralarından en temizi Eva Longoria !!!

emubaltaci

Rektör
Emektar
Jerusalem dedi ki:
Neden makyajsız hallerini dert ediyosunuzki bu kadar, hani aramızdan birinin bu hatunlardan biriyle bi ilişki yaşama hali varda ben mi kaçırdım. Onlarla ilişki kurabileceğim tek şey televizyon, orada da gayet iyi görünüyorlar bence ;)
Zzz

SDN Son Haberler