Gurbetten..

Bu konuyu okuyanlar

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Hepininizi çok özledim, sık sık giremiyorum üstelik. Vanın bi ilçesinden sesleniyorum, vizontele filminin çekildiği yerden.. ;D ;D Pisikolojim git gide dibe vuruyor. Bilgisayarım da yanım da değil, kasabada bir tane int. kafe var ordan dalıyorum internete. ;D

Troy ve diğer sdn arkadaşları bana bi akıl verin beni yanlız bırakmayın buralarda lütfen..
Size sesleniyorum. Beni kaybediyorsunuz..!

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Daha önceden tanışmamıştık ama bilgisayarsızlığın nasıl bişey olduğunu çok iyi bilirim.
Takımım 3 tane gol yedikten sonra burda yazdıklarım nekadar mantıklı olur onunda garantisini veremiyorum.

Bende 1 hafta bilgisayardan ayrı kalmıştım.Anlattığın gibi psikolojik olarak çökmüştüm.Yaptığım tek şey takılan korsan cdlerden film izlemekti.Bir dizüstü pc alana kadar böyle bir tavsiyede bulunabilirim :D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Brek brek !!! doctor doctor ordamısın. ??? Seni en kısa zamanda oradan almaya gelicez. Koordinatlarını bize tam olarak bildirirmisin. :p :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Van güzel yerdir aslında ablam görev nedeniyle oraya gitmişti bende gidip görmüştüm oraları. Aslında bilgisayardan biraz uzak kalmak iyi biliyor musun kafanı dinle. :) Anladığım kadarıyla canını sıkan tek neden bu değil ama madem SDN den uzak kalıyorsun sende Tv dizilerini takip et. :) (Bu da pek bir sıkıcı oldu.) Yada kitap oku o da bir süre sonra aynı interenet gibi tabir-i caizse bağımlılık yapıyor. (Şu anda Buket Uzuner'in/ İstanbullular'ı okuyorum tavsiye edilir.) Her şeye rağmen güzel yaşamak şükür etmek lazım.