Günün mangası:color recipe

Bu konuyu okuyanlar

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Evet hala devam eden okutmayı başaran bir manga oldu psikolojik gerilim mi desem bilemiyorum en iyisi siz karar verin türüne

Konuya gelirsek ana karakterimiz kuaför dükkanında çalışan genç ve yetenekli fakat soğuk dost canlısı olmayan tavırları aşırı ciddiyeti sebebi ile yalnız kalmış pek tanınmayan bir kuafördür, kendisini buna rağmen işe alan patronuna saygı duyup sevmektedir

Fakat bir gün çalıştığı yere ikinci bir kuaför ün gelmesiyle işler değişecektir

Bu yeni gelen kuaför onun zıttıdır,espirili konuşkan yakışıklı yardım severdir, dolayısı ile aralarında sürekli bir çatışma vardır

(bundan sonrası spoiler)

Çok geçmeden zaten size bu yeni karakterin normal olmadığına dair ipuçları veriyor adamda üst düzeyde bir analiz kabiliyeti var insanları iyi tanıyor herkesi araştırıyor alkolü çok seviyor bundan dolayı ana karakterimizle yalnız kaldığında garip davranışlar sergilediğini görüyoruz bundan sonrada psikopat olduğunu anlıyoruz. Evet bildiğiniz psikopat olduğu ortaya çıkıyor aslında tesadüfen orada işe başlamadığını ana karakterimizi elde etmek istediğini bu yüzden planlar yaptığı bize anlatılıyor

Bir planda ana karakterimizi manipüle ediyor yavaş yavaş, bunun sonucunda bir adamın yani ana karakterin müşterisi olan adamın Stalker olduğuna inandırıyor, ben şahsen kafasında kurduğu planı nasıl başarıyla uyguladığını görünce ilginç bulduğum bir karakter olduğunu söylesem yalan olmaz

Gerisini siz okumalısınız