Günün Bedava Yazılımı

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ücretsiz bir video veya müzik çevirici arıyorsanız, Daniusoft Media Converter'ı bugün indirin. Daniusoft Media Converter, bugünün bedavası.

Birçok video ve müzik türünü farklı dosya türlerine çeviren Daniusoft Media Converter, basit arayüzü ve hazır video profilleriyle, (PSP, iPhone, PS3 vs.) video biçimlerinden çok anlamayan kullanıcılara da hitap ediyor. DRM korumasını kaldırmanıza olanak tanıyan Daniusoft Media Converter'ı tavsiye ediyoruz.
Clipboard011230109438.jpg
Bütün çeviri işlemlerini bu arayüzde yapabiliyoruz.

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 25 Aralık 2008 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabilirsiniz.

Kurulum Adımları

Sıkıştırılmış klasöri içerisinden çıkan Setup.exe ile programı kurun. Kurulumdan sonra yine sıkıştırılmış klasörden çıkan Activate.exe ile programınızı aktifleştirin.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2000, 2003, XP, Vista 32bit.
Ana Sayfa:
Daniusoft
Dosya Boyutu: 6,7 MB
Yarınki Fiyatı:
34,95 dolar

:: Yazılım hakkında teknik destek almak için tıklayın.

Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bugüne kadar süekli bu siteden program indirdim,aktivasyon konusunda problem olmadı ama ne yapsam bugün verilen programı aktif edemedim. her açışımda trial modeda açılıyor.

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Ömür Boyu Kullancam Korsan Frover:)

heraklias

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ses dosyalarını çeviyor ancak benim video kayıt dosyalarımı açtığımda mevcut videolarımı listesine eklemiyor daha doğrusu video kayıt dosyasının içi boş çıkıyor.Video dosyası değişimi nasıl yapılıyor ve prog.nasıl kullanıldığını anlatırsanız sevinirim....:helpsmilie:

nerons

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
program icin tesekkurler,yalnız sorunlarla ilgili bir dönüşüm olmuyor.bende prog. trıal versiyonundan ful versiyona ceviremedim. lutfen daha fazla yardım yöneticiler?

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Activate.exe dosyasını çalıştırarak etinleştiriniz. Sabah indiren arkadaşlar tekrar indirdikleri zaman problemleri çözülecektir. Activate problemi giderilmiş.

nerons

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok yok .prog trıal olarak devam edıyor.programı verıyoruz dıyorlar trıal olarak,kaldı 28 gun.