Günün Bedava Yazılımı: Easeus Partition Manager

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Sabit diskinizi bölümlemek ve oluşturduğunuz bölümler üzerinde birçok işlemi gerçekleştirebilmek için Easeus Partition Manager'ı ücretsiz indirin.

Sabit diskinizi istediğiniz parça ve boyutlara bölebileceğiniz ve bu bölümler üzerinde her türlü kesme, kopyalama ve taşıma işlemlerini yapabileceğiniz Easeus Partition Manager yazılımını bugüne özel ücretsiz indirebilirsiniz. Program tüm bu işlemleri oldukça basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcılarını zorlamadan yapabiliyor.

Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için tıklayın.

İşlemlere Başlayın

Programı başlattığınız an sabit diskinizin bölümleri detaylı bilgileri ile görüntüleniyor. Sol panelde yer alan Partition Operations bölümündeki işlemleri, seçeceğiniz bir sabit disk bölümü üzerinde uygulayabiliyorsunuz. Bölümleri silme, kesme, kopyalama, taşıma, format atma, gizleme gibi işlemler burada listenenler arasında. RAID diskleri de destekleyen bu yazılım ile aynı zamanda hem Windows hem de Linux işletim sistemleri için sistem disketleri hazırlayabilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı bugüne özel olarak ücretsiz indirmek ve kurmak için tıklayın.

Dikkat: Bu yazılımı ancak 4 Aralık 2008 saat 10:00'a kadar bilgisayarınıza ücretsiz tam sürüm olarak kurabiliyorsunuz.

Yazılımın Künyesi

İşletim Sistemi: Windows 2000 Professional, XP (32 ve 64 bit), Vista
Ana Sayfa:
CHENGDU YIWO Tech Development
Dosya Boyutu:
38,28 MB
Yarınki Fiyatı:
31,96 Dolar

Yazan: Mehmet Erdem Yener
SDN - http://shiftdelete.net

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Ücretsiz sürümünü kullanıyorum bir süredir, o bile çok iyi.

heraklias

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Toshiba satellite A200-1YX laptop kullanıyorum.Satın aldığımda C ve D sürücüsü kurulu olan laptopumu Ürün kurtarma CD'sini kullandıktan sonra Sadece C'nin kaldığını farkettim.Bu verilen prorgam ile C 'yi nasıl bölebilebileceğimi anlatırsanız çok sevinirim.İyi günleerr...

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar Toshiba satellite A200-1YX laptop kullanıyorum.Satın aldığımda C ve D sürücüsü kurulu olan laptopumu Ürün kurtarma CD'sini kullandıktan sonra Sadece C'nin kaldığını farkettim.Bu verilen prorgam ile C 'yi nasıl bölebilebileceğimi anlatırsanız çok sevinirim.İyi günleerr...

Aynı durum, vakti zamanında benimde başıma gelmişti, ve D: de ki tüm dosyalar silinmişti.

Öncelikle Tekrar bölüm oluşturduktan sonra recovery ile yükleme yapacağın vakit " Uzman kurtarma modu " ile yükleme yap. Bu sayede sadece C: sürücüsüne format atmış olursun.

Programın kullanıma gelirsek, şahsen kullanmadım, ancak ara yüz'den gördüğüm kadarı ile C: sürücüsü seçiyorsun, Sol menüde Create Partition'u tıklıyorsun. Büyük bir ihtimal senden yeni bölümün kaç Gb olmasını soracak, oraya bölmek istediğin kadarını yaz, Gb ve ya Mb türünden. Daha sonra da son Aşama olarak Yukarda ki Apply butonuna bas.

Son mesajlar