Günde kaç saat Tv izliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    32

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5

Mesela ben 10 dk. falan izliyorum sanırım :huh:

-mert

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiçç haftada 2 kez izlerdim k.vadisi için birde avrupa yakası için ama şimdi avrupa yakası bitti kurtlar vadisi okadar saçma salak bir hal aldıki senaryoyu yönetmenliği oyunculuğu şaşmaz kardeşler paylaşınca iğrenç nir hal aldı dizi yeni kara murat polat arabanın arkasından adamlar ateş edio polat yolun ortasında vurulmuo ama polt iki kurşunda iki adamı yerlere seriyo :) sonra figuranlar hep tek kurşunda ölüo eskidende dahil çakır ve üst mevkideki oyuncular 4,5 kurşun yiyo yinede yarım saat can çekişio bu gidişle hiçç izlemicem :) konuyla alaksı yok ama içimi dökmek istedim :D

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
hiçç haftada 2 kez izlerdim k.vadisi için birde avrupa yakası için ama şimdi avrupa yakası bitti kurtlar vadisi okadar saçma salak bir hal aldıki senaryoyu yönetmenliği oyunculuğu şaşmaz kardeşler paylaşınca iğrenç nir hal aldı dizi yeni kara murat polat arabanın arkasından adamlar ateş edio polat yolun ortasında vurulmuo ama polt iki kurşunda iki adamı yerlere seriyo :) sonra figuranlar hep tek kurşunda ölüo eskidende dahil çakır ve üst mevkideki oyuncular 4,5 kurşun yiyo yinede yarım saat can çekişio bu gidişle hiçç izlemicem :) konuyla alaksı yok ama içimi dökmek istedim :D

Evet bende Avrupa yakasını izliyordum, o bitti tv ile işim de bitti. Güzel bir belgesel falan denk gelirse ya da ilginç bir haber denk gelirse izliyorum.
Kurtlar vadisini başlarda izliyordum ama sonra bıraktım. Bi yerden sonra saçmalamaya başladılar hakikaten.

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Tartışma programı,bilgi edinebileceğim programlar oldumu kesin izliyorum.
Ondan başka spor programı izliyorum.
Belgesel denk gelirse.Birde haberler

Yani günlük aslında belli bir saatim yok.Birkaç program dışında pek izlemiyorum.
İzlenecek pek ne var ki?

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ben TV'yi yemek yerken izliyorum sadece. O da evdekiler açmış olursa..
Internetten istediklerimi izlemek varken neden TV karşısına geçip istediğim yayını buluncaya kadar istemediklerimi göreyim ki?

Ayrıca TV'de en süper teknoloji yayını olsa bu durumda (benim için) ne farkeder sizce?
Hem elimizin altında internet var, teknolojiyi yedik yuttuk bilgisayar ve internet yetersiz mi de bir de TV istiyorsunuz anlamıyorum?

:) :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
1-2 saat anca..:)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
İzlemiyorum ama bazı dizileri farklı yollarla izliyorum. Bu da toplamda 4 saat gibi bişi :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
TV açmıyorum...odamda da tv yok....varsa yoksa internet alemindeyim zaman buldukça.

arthkas

Doçent
Reaksiyon puanı
17
4 saatten fazla izleyenler günün geri kalanında naapıyor merak ediyorum doğrusu

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
internet ve konsolum varken televizyonu sadece xbox'ı bağlamak ve usb'yle film takıp izlemek için kullanıyorum :mrgreen:

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
adamın kaç saat izlediği önemli değil ne izlediği benim için

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Televizyonu sadece, tuttuğum takımların maçları (futbol, voleybol, basketbol), milli maçlar, şimdilik (yani sıkana kadar) Behzat Ç., Komedi Dükkanı, ilgilendiğim konuda bir belgesel veya bir film bulursam izliyorum.
Yakın bir döneme dek bazı dizileri de izlemek zevk veriyordu (Avrupa Yakası, X-Files gibi) Ama artık dizi açlığımı netten gideriyorum.
Zaten genelde boş ve zaman doldurmaya yönelik yayınlar olduğu için (Bayanlar için, yarışma, sohbet ve tartışmalar, reklamlar,) Tvlerin 24 saatlik yayınları bir şekilde dolduruluyor.
TVlerimiz maalesef bilgi içerikli belgesel, eğitimsel programlar gibi konularda oldukça sığ.
Amaç rating olunca bilgi ve kültür, yine maalesef magazin'den zaman bulamıyor.
Hal böyle olunca olmazsa olmaz bir kanal'da saptamak hayli zor.
Az ondan, biraz bundan gibi izliyorum yani.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
İndirip izliyorum :) ne oluyo simdi benimki?

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben izlemiyorum. Hangisini seçmem gerek.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Son 5 aydır hiç izlemiyorum desem.

Levent2101

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Odamda TV var Ama Sadece PC den Video Çıkışı verip film izlerken Kullanıyorum onun dışında sürekli radyo gibi açıktır NTV dinlerim :mrgreen:

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Odamda TV var Ama Sadece PC den Video Çıkışı verip film izlerken Kullanıyorum onun dışında sürekli radyo gibi açıktır NTV dinlerim :mrgreen:

sonra vay efendim elektrik parası niye bu kadar çok geldi niye böyle ettiler diye adamlara sövüyoruz :mrgreen:

Levent2101

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:D Asıl Elektrik Parasını 3 Tane 21 inç Monitör yapıyo :mrgreen:
TV Zaten Sürekli Siyah Ekranda Kontrast dan ayarlanıyor ya belki o etkiler

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
:D Asıl Elektrik Parasını 3 Tane 21 inç Monitör yapıyo :mrgreen:
TV Zaten Sürekli Siyah Ekranda Kontrast dan ayarlanıyor ya belki o etkiler

içimden bir his diyor biri 3 monitör falan çalıştırıyor yazıktır günahtır ne yapıyor diye demekki senmişsin o :p

Levent2101

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hehehehe aslında ev ahalisi çok sıkıştırıyo tekini kullan diye ama Sadece Fantastik Çalışmalar Yaparken Sağ ve soldaki ni Açıyorum
Ne yazikki Eyefinity gibi bir şansım bu laptopda yok olsaydı ciddi para öderlerdi :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
hehehehe aslında ev ahalisi çok sıkıştırıyo tekini kullan diye ama Sadece Fantastik Çalışmalar Yaparken Sağ ve soldaki ni Açıyorum
Ne yazikki Eyefinity gibi bir şansım bu laptopda yok olsaydı ciddi para öderlerdi :D

neyse şemsiyenin davası olmazmış kullanmaya devam et o zaman :mrgreen: