Güncelleme Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tgykya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ve ilk defa orjinal sistem kullanıyorum ve bunu uzun süre formatlamak istemiyorum diger bilgisayarım gibi güncelleme yaparken ama hata alıyorum neden sabah 9 da güncellemeyi yükledim devam etti öglen 3 te baktım yüzde 52 de kalmış netten araştırdım biraz büyük 3 gb lık güncelleme imiş ama bitmek bilmedi şimdi tekrar yükledim indirdi yüklemeye çalışırken bu hatayı verdi nasıl düzeltebilirim bunu yüklerim araç varmış microsoftun indirdim yükselt dedim indirirken onda da hata verdi yüzde 52 de kaldı öylece

Hata Mesajı;
Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir:

Güncelleme İçeriği;

windows 10 home, sürüm 1511'e 10586 yükseltin

L3yB2a.jpg

tgykya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yüzde 52 de kalınca bende kapattım kendim açtım sonra windows önceki sürüme geri dönüyor dedi sonra açıldı sistem bu isoyu indirip rufus ile usb bellege yazdırıp kurmam mı gerekiyor sıfırdan herşeyim gidecek mi yani format mı atacak yoksa yükseltmemi yapacak

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Isoyu indirin, içeriğini bir klasöre çıkarın. Setup'a basıp ilerleyin. (Yükseltme)

C'yi silmezseniz belgeleriniz kalır. Yani C'ye format atmayın. (İşletim sisteminin yüklü olduğu sürücü.)

tgykya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tmm o zaman sadece sürüm yükselecek yani silinme olmayacak

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Evet, sürüm yükseltmesi.

Zaten kurulum başlarken dosyalarınıza bir şey olmayacak vs. diye uyarı veriyor.

tgykya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Teşekkürler deneyecegim bitince bilgi veririm

tgykya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dediginiz gibi yaptım oldu teşekkürler elle yükselttim

Son mesajlar