Güiza alay konusu oldu

Bu konuyu okuyanlar

forzafener

Öğrenci
39286287mi7hj5.png

pesimist

Rektör
Emektar
Saygısızlık yapmadan gövde gösterisi yapabilirsiniz tabi arkadaşlar.. Esnek olalım biraz...

TazzzY

Dekan
Emektar
Forzafener çok saçmalıyorsun Senin gibi insanlar yüzünden Türkiyede Doğru düzgün hiç birşey savulmuyor guiza Gerçekten Aldığı paraya göre Yaptığı iş Yazık yane ama sende seviyeyi yükseltiyorsun sakin ol lütfen..

doesluck

Profesör
fenerbahçe alsın guizaları her yer dolsun forzafenerlerle yeni bir dünya yeni bir alem :D

biz mutluyuz hindilerle .. Barussolarla..Hiç gitme aziz BaşKAN...

winstoncash

Profesör
Eyvah Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne geliyor yazan karikatürü görünce aklıma Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çeken iki takımdan biri olduğu geldi.Neden acaba? :):):)

h_emre_s

Asistan
Forzafener çok saçmalıyorsun Senin gibi insanlar yüzünden Türkiyede Doğru düzgün hiç birşey savulmuyor guiza Gerçekten Aldığı paraya göre Yaptığı iş Yazık yane ama sende seviyeyi yükseltiyorsun sakin ol lütfen..

Evet arkadaşa katiliyorum cok doğru söyledin.

demonstradum

Öğrenci
Truvanın çorum versiyonundan alıntı (şimdi kendim yaptım),
Guiza-acıların Guiza derler bana bu toypraklarda

Aragones-neeeyyy acıların Guiza mı? bileydim vallaha almazdım seni kadroya yawww
bunu al al olm çekinme al...

Guiza-top sende kalsın dayı G..'ne sokarsın :D:D:D:D:D:D:D:D

iskoco

Profesör
insanlar empati kurarak hareket etse bu alay konuları falan olmaz yani empati kurarak hareket edilseydi Türkiye bu halde olmazdı bi kişiyi kendi karşına koyarak hareket edilseydi herşey dahayolunda giderdi ha fenerli olarak guizaya laf kondurmuyor demeyin tamam bende beğenmiyorum ama olur kaçırır gol atamaz ben herşey için diyorum genel olarak

SDN Son Haberler