Güiza alay konusu oldu

Bu konuyu okuyanlar

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
İlk resim güzelmiş, Şahin K'ya yalvardığı resim. :D

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Okçunun okları nereye gitti acaba :D ondan mı ağlıyor ne :D

Bu adamı görünce gülüyorum yaa adamın tipi küçük emrah gibi, her an ağlayacak sanki :D bi de mahalle serserilerine benziyor, takım elbise giyip tesbih sallasa tam olacak :D

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Okçunun okları nereye gitti acaba :D ondan mı ağlıyor ne :D

Bu adamı görünce gülüyorum yaa adamın tipi küçük emrah gibi, her an ağlayacak sanki :D bi de mahalle serserilerine benziyor, takım elbise giyip tesbih sallasa tam olacak :D

bu resim benziyormu :D

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Zaten o ağlamaklı yüz ifadesi beni bitiriyo ya biraz duygusal biri olsam dayanamayıp ağlarım bende.Eskiden insanlar sinamada acıklı filmlere ağlarmış şimdi Guiza'yı seyredip ağlıyorlar.Devir çok değişti canım.

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Baros gibi zanetim ilk lige geldiginde kezman daha iydi ve daha az para aliyordu gerci ben gs bizim için daha iyi

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Düşene bir de siz vurmayın.Adam zaten acıların çocuğu :D

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
145557744b.jpg

144119505U.jpg

forzafener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Al sana bir provokatif bir başlık daha. Biz yapınca tahrik oluyorlar. Kendileri yapınca ne oluyor. Adamla resmen alay ediyorlar. Size bu hakkı kim veriyor? Birileri sizinle dalga geçince hoşunuza gitmiyor ancak hoşunuza gitmeyen şeyleri başkasına yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Alay ettiğiniz o adam İspanya milli takımında oynuyor ve geçen yılın İspanya gol kralı. Bir tane İspanya gol kralı alında biz görelim.

Moderatörler artık beni uyaracaklarına bir de bu arkadaşlara baksa. Şimdi ben Galatasaray ile ilgili bir sürü alaylı başlık açayım mı? Hem beni şikayet ediyorsunuz hem de aynısını siz yapıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Modlar biraz da bu arkadaşlarla ilgilense.

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Al sana bir provokatif bir başlık daha. Biz yapınca tahrik oluyorlar. Kendileri yapınca ne oluyor. Adamla resmen alay ediyorlar. Size bu hakkı kim veriyor? Birileri sizinle dalga geçince hoşunuza gitmiyor. Ancak hoşunuza gitmeyen şeyleri başkasına yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Alay ettiğiniz o adam İspanya milli takımında oynuyor ve geçen yılın İspanya gol kralı. Bir tane İspanya gol kralı alında biz görelim.

Moderatörler artık beni uyaracaklarına bir de bu arkadaşlara baksa. Şimdi ben Galatasaray ile ilgili bir sürü alaylı başlık açayım mı? Hem beni şikayet ediyorsunuz hem de aynısını siz yapıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Modlar biraz da bu arkadaşlarla ilgilense.

madem adam İspanya gol kralı neden Türkiye'de gol krali olamiyor 30 cm onundeki topa vuramiyor beşiktaş macinda

Biz baros aldik gol krali suan

kendi yaptiklarinizi niye hatirlamiyorsunuz

forzafener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin bu Fenerbahçe muhabbetiniz sıktı artık işinize bakın. Artık şu Fenerbahçe kompleksini aşın. Siz de haklısınız Fenerbahçe tarafından şamaroğlanına dönmekten kendinizi böyle tatmin ediyorsunuz. Ben Galatasaray'ı ciddiye almıyorum siz de aynısını yapın. Gerçi sizin ciddiye alınacak bir tarafınızda yok. Benimki de laf işte.

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sizin bu Fenerbahçe muhabbetiniz sıktı artık işinize bakın. Artık şu Fenerbahçe kompleksini aşın. Siz de haklısınız Fenerbahçe tarafından şamaroğlanına dönmekten kendinizi böyle tatmin ediyorsunuz. Ben Galatasaray'ı sallamıyorum bile siz de aynısını yapın.

1 gun herkez fenerbahçeli olcak 364 gun 6 saat Galatasaray'li olacak
avrupda bizi bilen bilir

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Konuya dönün. Atışmayı bırakın

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
süper :D
paylaşım için teşekkürler.

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
GEçen sene avrupa kralı olmasının sana çok yararı varya fenerbahçeye türkiyeye öve öve onu övüyosunuz. avrupa gol kralı alında görek he :D biz gol kralı çıkarırız almayız bünyeden çıkar ;)

resimler hoş olmuş. fakat bu kadar yüklenmeyelim sonradan açılır belki : ) bak linGOLn ne avrupa asist kralı şuan ;) Farkı hisseden birileri vardır umarım;)

h_emre_s

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet Türkiye'nin en pahali kadrosu ve en kaliteli oyuncular bizde

Kewell

Lincoln

Baros

en iyi yabanci oyuncular hepside yildiz.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
Nuri alço ve coşkunlu resim bomba.. zuhahaa :D :D

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Spor bölümü anti-forumlara dönmeye başladı

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
418991-386947-483079.jpg

Fenerbahçe avrupalıların bonus kartıdır harcadıkça KAZANIRSIn:D bu sene neydin sen kan'arya..

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
yav ne güzle başlıktı
karıştırmayın şurayı ?!?