Guinea pig (Gine Domuzu) "MURPHY"

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ucuz yirttin @_Zaur_ ?
Az sonra pc ye gecip bakiyim cidden meraklandirdin ? zaur bahsedince baltigimda grafikler hosuma gitmedi direk kapattim ?
Oyuna başlama yaw. Sen Guniea Pig evcilleştirip eve bırakırsan evin içini çamur filan yaparlar.
Senin depoladığın yemekleri falan yerler. Kabilen kafayı yiyip bir-birini döver sonra.

Gerçi çözümü varda söylemicem. ııııhhhh oldu mu şimdi ??? ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi bu ne ya Öğğğhhhh :D

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Oyuna başlama yaw. Sen Guniea Pig evcilleştirip eve bırakırsan evin içini çamur filan yaparlar.
Senin depoladığın yemekleri falan yerler. Kabilen kafayı yiyip bir-birini döver sonra.

Gerçi çözümü varda söylemicem. ııııhhhh oldu mu şimdi ??? ?
Oldu oldu çok güzel ?
Fırında besle desen o kabilenin tepesinden uçakla geçerdim ? kulaklarının dibinede Sonic patlama ardından tanrı bizi yok etcek diye kaos çıkardı ??

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907

Gerçi çözümü varda söylemicem. ııııhhhh oldu mu şimdi ???
Evin içini çamur yaparsa onu insanlarda yapıyor zaten temizlemesi kolay, kafayı yemesi imkansız(eğer bond olduğu kişi ölmezse) depoladığın yemekleri yemesini bilmiyorum ot yiyorsa depoya girişini kapatabilirsin ayrıca predatör ise kendisi öldürüyor hayvanları yani oyuna başlamasında bana göre bir engel yok bence isterse guiniea pig evcilleştirmezde.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Evin içini çamur yaparsa onu insanlarda yapıyor zaten temizlemesi kolay, kafayı yemesi imkansız(eğer bond olduğu kişi ölmezse) depoladığın yemekleri yemesini bilmiyorum ot yiyorsa depoya girişini kapatabilirsin ayrıca predatör ise kendisi öldürüyor hayvanları yani oyuna başlamasında bana göre bir engel yok bence isterse guiniea pig evcilleştirmezde.
Abi büyüyü bozmasana. Guniea Pigler avlanmalılar.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Yasak derken? Et yiyip Süt içerken Zombiye mi dönüşüyor? ?

Yoksa hazmedemiyor mu?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Ya abi direk açma konuyu yahu.
Şey soracaktım sıkılıp ediyor karşı cins alma fikrin varmı? Muhabbet etsinler biraz burun-buruna ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ya abi direk açma konuyu yahu.
Şey soracaktım sıkılıp ediyor karşı cins alma fikrin varmı? Muhabbet etsinler biraz burun-buruna ?
??? ben bilirim o muhabbetini sonunu ?
Sonra evde nereye koycam o kadarını, odama zor sığıyoruz suan ?
Sen al bir tane arada oynarlar ?
1 yaşını doldurduktan sonra ilk doğum tehlikeli diyorlar. Erkek sinek yaklastirmam kızıma ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Saklanmayıda elimi koklayıp yalamayı/kemirmeyi de çok sever :D
*** 2. fotoğraf şefaf saklama kabının dışından çekildiği için bulanık. (gündüzleri ilgilenemediğimiz zamanlar burada duruyor)

1.jpeg

2.jpeg

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Başka bir konuda konusu geçince güncelleme gereği hissettim.

İnsanlarla iç içe yaşamaya alışmış bir guineapig saklanmadan da uyuyabilir, uzanabilir.

3.jpeg

Ah korona bi bitmedin gittin. Geçenlerde ufak bir soğuk algınlığı geçirdiğimiz sırada kızımızı ihmal etmedik. Onunda ateşini kontrol ettik sık sık ?

1.jpeg

Ne zaman çektiğimi hatırlamıyorum ama tipini ısırasım geldi ?
2.jpeg
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Justinianus I The Great O kadar beğeni bildirimi görünce dayanamadım konuyu güncelliyim dedim :D

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Gördüm konuyu ve beğeni falan atmadan rahat edemedim. ? Ama gerçekten baya tatlılarmış bunlar. Bende kuşları çok severim. ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Uchiha Sasuke, İyi bakmak lazım. Çoğu insan alıyor kafeste bırakıyor. Ben hep muhabbet kuşumu salar ve ilgilenirim. O da sevildiğini anlıyor ve hep mutlu ve çok uçuyor, konuşuyor. ? Ama daha çok babama gidiyor. Rahat vermiyor babama. Minik yaramaz diyorum bende. ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
@Uchiha Sasuke, İyi bakmak lazım. Çoğu insan alıyor kafeste bırakıyor. Ben hep muhabbet kuşumu salar ve ilgilenirim. O da sevildiğini anlıyor ve hep mutlu ve çok uçuyor, konuşuyor. ? Ama daha çok babama gidiyor. Rahat vermiyor babama. Minik yaramaz diyorum bende.. ?
Yok canım kafese hapsetmek olurmu hic. Bizde çoğu zaman odada serbest bırakırdık ama hiç bir sorunu olmadığı halde ölürlerdi. Keyfi dışkısı iştahı gayet iyi durumda olurdu.
Ve bir yere 3 4 saat misagirliğe gidip geldiğimizde kafesinde ters görürdük. Bir kaç kuşta aynı olunca daha da bakmadık ? En uzun yaşayan 3 5 ay dayanabildi bize ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Uchiha Sasuke, Demek ki zamanları o kadarmış. Bir de soğukta durmamaları da lazım. Sonuçta hassas canlılar sayılırlar. Hasta oldu mu ve geç kalındı mı hiç iyi olmaz.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
@Uchiha Sasuke, Demek ki zamanları o kadarmış. Bir de soğukta durmamaları da lazım. Sonuçta hassas canlılar sayılırlar. Hasta oldu mu ve geç kalındı mı hiç iyi olmaz.
İşte bende kafaya takmamak için vadeleri o kadar diyorum ama bilemiyorum ?
Oda sıcaklığında tutardik hep, odayı havalandırırken başka odaya gecirirdik.