Güç Kaynağı

Bu konuyu okuyanlar

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar bana kesintisiz güç kaynağı önerir misiniz , malum yaz geldi elektrikler daha fazla kesilmeye başlıycak pc de sıkıntı olmasın , 10-15 dakka arası bilgisayarı açık tutacak birşey önermeniz yeterli , kullanıp memnuz kaldığınız bi model önerseniz yeterli .

burdan göz atabilirsiniz : http://www.akakce.com/kesintisiz-guc-kaynagi.html

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
euronews skytech izlemeni tavsiye ederim.hiç unutmam birinde,2 adam bisiklet pedalı çeviriyor ve o şekil elektrik üreterek,playstation oynuyorlardı.hem bedava ,hem çevreci,hem kendini amorte ediyor.bisikleti sökmeye başladın mı?altada jeneratör güzel olur.çek kabloları.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar yanlış anlaşıldım sanırım , bilgisayar için düşük fiyatlı bişey sormuştum ben , jeneratör cinsi birşey değil

kinaye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana kesintisiz güç kaynağı önerir misiniz , malum yaz geldi elektrikler daha fazla kesilmeye başlıycak pc de sıkıntı olmasın , 10-15 dakka arası bilgisayarı açık tutacak birşey önermeniz yeterli , kullanıp memnuz kaldığınız bi model önerseniz yeterli .

burdan göz atabilirsiniz : http://www.akakce.com/kesintisiz-guc-kaynagi.html

kasanız kaç watlık,pc harici şeyler de var mı bağlayacağınız daha ayrıntılı yazın ki yardımcı olan çok olsun....;)

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben de bakıyorum 1 ay oldu
İnform guard 600a kullandım 7 yıl tık demedi.....En son kızım sağ olsun usb kablosunu kasanın neresine takmışsa ups yi de bozmuş çalışmıyor.....Usb kablo yanmış.....yeniden alacağım ama 600a yetmez sanıyoum,800-1000va olması lazım....Çoğu kişi tunçmatik diyor..ama İnform guard 1000va bakıyorum alacağım galiba..Sonuçta kullandım ve beni yüzüstü bırakmadı...

007317l.jpg

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
kasanız kaç watlık,pc harici şeyler de var mı bağlayacağınız daha ayrıntılı yazın ki yardımcı olan çok olsun....;)

kasamın watt ını bilmiyorumda psu 800 watt , sadece kasa için alıyorum , monitör modem ses sistemide dahil olcak işte

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
[MENTION=207350]hilter[/MENTION] hocam açıkçası daha vermedim , sende mi alıcaksın ?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Inform öneririm. 1-2 Kwa dan 10 Kwa ya kadar çeşitli modellerini kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Inform öneririm. 1-2 Kwa dan 10 Kwa ya kadar çeşitli modellerini kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım.
İnform ben de kullandım hemde 7 sene,ama ister istemez yenisini alırlen düşünüyoruz..Eski kalitede ise ürün anında alınır...:)

abaa11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnform guardion 1000A aldım denedim en az 15 dakika gidiyor(Kronometre tutup baktım)..
550 watt kasa+
23'' monitör+
17wat ses ssitemi+
modem...:)