High Power 650 Watt Güç Kaynağı

Frostban3

Profesör
High Power'ın Absolute serisi güç kaynaklarına dahil olan 650 Watt'lık güç kaynağı, test merkezimizin konuğu oldu. İncelememize buyurmaz mıydınız?

Ünlü güç kaynağı ve kasa üreticisi High Power'ın Absolute serisine dahil 650 Watt gücündeki güç kaynağı, çıkartıp takabileceğiniz kablolar sayesinde bilgisayarınızın kasasının içi daha düzenli hale getirebilir. Yeterli miktarda güç çıkışı bulunan güç kaynağının üzerinden kullanmayacağınız kabloları çıkararak hem kasanızın içinin daha ferah olmasını ve soğutmanın daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.


High Power'ın arka tarafında bulunan güç düğmesi, kullanım rahatlığı getiriyor.High Power Absolute 650 Watt, standart anakart güç çıkışlarının yanısıra, PCI-Ex ekran kartları için hem 6, hem 6+2 pinlik güç çıkışı desteği sunuyor. Ayrıca 4 tane Molex'in yanı sıra 6 tane de Sata güç çıkışı var. Nostaljiyi seven kullanıcıları da düşünen High Power, 2 tane de Floppy güç çıkışı da sunuyor. Bütün bu çıkartıp takılabilen kabloları derli toplu saklayabileceğiniz minik bir çanta da High Power'ın hediyesi.High Power 650 Watt'ın üzerinde bulunan 13,5 cm'lik fan, bir hayli sessiz çalışıyor. Yaptığımız zorlamalara rağmen hiç sesini çıkarmayan High Power'ın bu konuda başarılı olduğunu söyleyebiliriz.Çıkartıp takılabilir kablolarıyla ön plana çıkan High Power Absolute 650 Watt, sessiz olmasıyla da beğeni topluyor. Ayrıca fiyatının da uygun sayılabilecek bir düzeyde olması, göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek.

High Power Absolute 650 Watt
Güç kaynağı

Çıkış gücü: 650 Watt
Güç çıkışları: 24 iğneli ATX, 4 ve 8 iğneli işlemci, 6x SATA, 4x Molex, 2x floppy, 2x PCIe (biri 6, diğeri 6 veya 8 iğneli)
Fan: 1x 135 mm fan
Devir ayarı: Otomatik, ısıya duyarlı

Üretici: High Power
Ülkemize Getiren: Akortek
Telefon: (212) 210 97 99


Ürününle ilgili en güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın!


:: Kasanızın içinin daha derli toplu olmasını ister misiniz?


Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net
 

zelenga

Profesör
Ürün güzel..Ancak inceleme biraz yavan olmuş gibi..Örneğin en azından verimlilik değerinden de bahsedilebilirdi...
Yine de böyle incelemeler haberlere renk katıyor diyelim
 

xismailaydin

Profesör
bende Raidmax Volcano 630 Watt Psu var ve tek kelimeyle mükemmel.
İki kelimeyle de mükemmel ötesi :D

ya iki kere elektrik dalgalanması oldu ikisinde de aha yandı bu sefer dedim.
iki gün sonra normale bindi çalışması :D

canavar yaa ne diyebilirim ki :D
 
Üst