Oyun GTA5 Epic Games

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Alchemy

Üyecik
GTA 5`i indirdim Türkçe Dil Desteği yok.Bende yama indirdim Türkçe 2 kere onlineye girdim.Sonra gittim Hikaye´yi bitirdim bugün bitti.Onlineye bir girdim kalıcı ban yediniz diyor. Araştırdım Türkçe yamadan olmuş böyle birşey görmedim , madem türkçe yama kullananları banlıyorsunuz bi dil desteği koyunda birşey anlayalım. Normalde ilkinde 1 Ay falan ban atıyorlarmış 1 Ay olsa razıyım kalıcı banlandınız yazıyor.Nasıl kaldırırım bu banı varmı yardım edecek.

İlprohan

Doçent
Yasaklı
GTA 5`i indirdim Türkçe Dil Desteği yok.Bende yama indirdim Türkçe 2 kere onlineye girdim.Sonra gittim Hikaye´yi bitirdim bugün bitti.Onlineye bir girdim kalıcı ban yediniz diyor. Araştırdım Türkçe yamadan olmuş böyle birşey görmedim , madem türkçe yama kullananları banlıyorsunuz bi dil desteği koyunda birşey anlayalım. Normalde ilkinde 1 Ay falan ban atıyorlarmış 1 Ay olsa razıyım kalıcı banlandınız yazıyor.Nasıl kaldırırım bu banı varmı yardım edecek.
Epic games store’un yama politikası farklı olabilir steamde yasak değil normalde...

EmirhanTeira

Doçent
Ban kaldırılmıyor. Epic Games'te türkçe yamaya ban atılıyor zaten. Keşke forumu inceleseydiniz. Böyle bir konu açılmıştı. Sağlık olsun.

07Emirhan

Üyecik
dostum ilk önce modemi resetle ve gtayı yeniden indir ıpden yemişsindir o banı

07Emirhan

Üyecik

Son mesajlar