GTA5 Epic Games

Bu konuyu okuyanlar

Alchemy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
GTA 5`i indirdim Türkçe Dil Desteği yok.Bende yama indirdim Türkçe 2 kere onlineye girdim.Sonra gittim Hikaye´yi bitirdim bugün bitti.Onlineye bir girdim kalıcı ban yediniz diyor. Araştırdım Türkçe yamadan olmuş böyle birşey görmedim , madem türkçe yama kullananları banlıyorsunuz bi dil desteği koyunda birşey anlayalım. Normalde ilkinde 1 Ay falan ban atıyorlarmış 1 Ay olsa razıyım kalıcı banlandınız yazıyor.Nasıl kaldırırım bu banı varmı yardım edecek.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
GTA 5`i indirdim Türkçe Dil Desteği yok.Bende yama indirdim Türkçe 2 kere onlineye girdim.Sonra gittim Hikaye´yi bitirdim bugün bitti.Onlineye bir girdim kalıcı ban yediniz diyor. Araştırdım Türkçe yamadan olmuş böyle birşey görmedim , madem türkçe yama kullananları banlıyorsunuz bi dil desteği koyunda birşey anlayalım. Normalde ilkinde 1 Ay falan ban atıyorlarmış 1 Ay olsa razıyım kalıcı banlandınız yazıyor.Nasıl kaldırırım bu banı varmı yardım edecek.
Epic games store’un yama politikası farklı olabilir steamde yasak değil normalde...

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Ban kaldırılmıyor. Epic Games'te türkçe yamaya ban atılıyor zaten. Keşke forumu inceleseydiniz. Böyle bir konu açılmıştı. Sağlık olsun.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
İstiyorsanız kendi hesabımı verebilirim size. Ortak olarak kullanabiliriz. Hem ben çok kullanmıyorum zaten epic games'i.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Ban kaldırılmıyor. Epic Games'te türkçe yamaya ban atılıyor zaten. Keşke forumu inceleseydiniz. Böyle bir konu açılmıştı. Sağlık olsun.
Ben de gta yı aldım da hikayeyi bir kerede türkçe bitirmek istiyorum yapamaz mıyım yani?

07Emirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
dostum ilk önce modemi resetle ve gtayı yeniden indir ıpden yemişsindir o banı

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301

07Emirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Evet ama sence yama neden yasak
dostum bana göre yani adamlar biliyorsunki adamlar yabanco ve kendi dillerini kullanmak isterler o yüzdende ban atıyorlardır snein gibi yapanlara
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle yapsam her ip ban açılır mı?

Anladım
tabikide ben öyle azmı banları kaldırdım :D

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Ne alakası var :D İrkçı mı oğlum adamlar? Tüm 3. Parti yazılımlar yasak. Güldüm baya buna :D
Tamam da bu insanlar anlayamıyor mu yamayla hileyi?

Yama ayrı hile ayrı tespit ederler onu zaten

07Emirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Tamam da bu insanlar anlayamıyor mu yamayla hileyi?

Yama ayrı hile ayrı tespit ederler onu zaten
dostum sen dediğimi yap olması lazım %99 yani ben böyle yaparak bir çok banımı kaldırdım

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301