Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhabalar."GTA Turkey Mod 7 İncelemesi" adlı bir slayt şeklinde video hazırladım.Videoma bakabilirsiniz.Eğer videomu beğenirseniz like atmayı ve isterseniz kanalıma abone olmayı unutmayın.İyi günler. :)
Videom:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Ahahaha fiat regetaya bak. :D ne hale getirmişler. Şahine benzemiş. Ahahaha :D

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ahahaha fiat regetaya bak. :D ne hale getirmişler. Şahine benzemiş. Ahahaha :D
Videosunu da çektim.Ama youtube'a atmadım.Oyunu oynadım ve size bu mod hakkında şunu söyleyebilirim ki mod mükemmel.Bu linkten oyunun yapımcısının sitesine gidebilisiniz---> Turkey Mod 7 - ByFrkn Yapım .Ben indirdim.Zaten indirdiğim şey exe dosyasıydı.Bilgisayarınızda GTA San Andreas olmasa bile kurulum dosyası ile hem GTA San Andreas hem de oyuna kurulmuş modlar yükleniyor.Oyunda GTA 5'teki Franklin ve diğer 2 karakter de eklenmiş.Tab+4 'e basarak karakter değiştirmeyi açabiliyorsunuz.Esc'nin altındaki tuşa basarak veya N tuşuna basarak GTA 5'teki gibi silah değiştirme ekranı geliyor.Eğer kasarsa oyun içerisindeyken Shift+F12'ye basarak gerçekçi grafikleri kapatabiliyorsun.İsterseniz kurun bir bakın.Bazı modlar gerçekten çok güzel.Sanki GTA San Andreas değilde GTA 5 oynuyorum.Bilgisayarımda GTA 5 yüklü değil ve zaten bilgisayarımın GTA 5'i düzgünce oynatacağını pek sanmıyorum.Bu yüzden GTA 5 yerine şimdilik bu.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Açıkçası yollar ve araçlar mükemmel olmuş.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Hayır. Slayttan yola çıkıyorum :)
Yüklemenizi öneririm.Zaten sıkıştırılmış dosya olarak indirildiğinden yaklaşık 1.40 GB boyutu var.Bu modun yapımcısının sitesinde bu moda uygun yani GTA San Andreas GTA Turkey Mod 7 ile uyumlu olan GTA 5 araba modunu yükledim.Mod yüklemesi çok kolay.Exe halinde yani tıkla kur.Oyun çok gerçekçi oldu.GTA 5 arabaları da var.Hatta GTA 5'te olan arabalar da var.Çok güzel.Hatta oyunda bir yerde namaz da kılınabiliyor(mod sayesinde).Bir bölgeye girince ezan okunuyor.Oyun bence bu şekilde şahane olmuş.Oyunda Shift+F12'ye basınca gerçekçi efektler kapanıyor.Gerçekçi efektleri kapatınca oyun daha renksiz duruyor.Yani gerçekçi efektler sayesinde oyun canlı gözüküyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Yüklemenizi öneririm.Zaten sıkıştırılmış dosya olarak indirildiğinden yaklaşık 1.40 GB boyutu var.Bu modun yapımcısının sitesinde bu moda uygun yani GTA San Andreas GTA Turkey Mod 7 ile uyumlu olan GTA 5 araba modunu yükledim.Mod yüklemesi çok kolay.Exe halinde yani tıkla kur.Oyun çok gerçekçi oldu.GTA 5 arabaları da var.Hatta GTA 5'te olan arabalar da var.Çok güzel.Hatta oyunda bir yerde namaz da kılınabiliyor(mod sayesinde).Bir bölgeye girince ezan okunuyor.Oyun bence bu şekilde şahane olmuş.Oyunda Shift+F12'ye basınca gerçekçi efektler kapanıyor.Gerçekçi efektleri kapatınca oyun daha renksiz duruyor.Yani gerçekçi efektler sayesinde oyun canlı gözüküyor.
Yakında GTA vice city üzerine büyük bir mod yapacağım. Onunla oynamayı planlıyorum :D

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yakında GTA vice city üzerine büyük bir mod yapacağım. Onunla oynamayı planlıyorum :D
Gerçekten mod yapacak mısınız?Eğer mod yapacaksanız bence GTA San Andreas için yapın.Çünkü GTA San Andreas'ın haritası GTA Vice City'nin haritasından çok daha büyük.Yani mod yapabiliyorsanız haritanın çeşitli yerlerine farklı mod yapabilirsiniz.Araç modu yapabilirsiniz.Bir de mod yapmayı biliyor musunuz?Yoksa mod yapmayı öğrenecek misiniz?Sizce ben nasıl mod yapmayı öğrenebilirim.İyi günler.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Gerçekten mod yapacak mısınız?Eğer mod yapacaksanız bence GTA San Andreas için yapın.Çünkü GTA San Andreas'ın haritası GTA Vice City'nin haritasından çok daha büyük.Yani mod yapabiliyorsanız haritanın çeşitli yerlerine farklı mod yapabilirsiniz.Araç modu yapabilirsiniz.Bir de mod yapmayı biliyor musunuz?Yoksa mod yapmayı öğrenecek misiniz?Sizce ben nasıl mod yapmayı öğrenebilirim.İyi günler.
Etraftan araç ve harita modları toplayacağım. Araçların plakalarını değiştirip modu tamamlayacağım.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Pc ci utkuversus Sizce oyunlarla ilgili bu tip slaytlar mı hazırlayayım yoksa oyunlarla ilgili oynanış videosu mu hazırlayayım?Bir de benim pc fazla güçlü değil biraz kas çalışması gerek :D :D.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
BEn pc taraftarıyım. Ama ps ninde ayrı zevki vardır.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Şansıma tüküreyim. Moda başlıyordum ateşim çıktı. Pu bana.

Son mesajlar