GTA 4'ün kurulumu zor mu?

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
[video=youtube;658-3etY2Q4]http://www.youtube.com/watch?v=658-3etY2Q4[/video]

aslan_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LA. noirede aldım yükledim ama oyunu açamadım crak dosya indirdim ama beceremedim crack yapmasını ..İŞLETİM sistemim xp olsaydı crack yapardım ama winsdows 7 64 bit yüklü crack yapmasını beceremiyorum tam yapıştır diyorum 3 seçenek çıkıyor kopyala sonra iki dosyayıda tut yapıştır falan diyor napcam

- - - Mesaj Güncellendi - - -

karacaerc paylaşımın videon için saolda bu sanal cd room alchol kurulumu çok zor acaba kadıköyde son çıkan oyunları nasıl açılcağını öğreten kursa gitsem iyi olur

aslan_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
team wear programı ile uzakdan yardımla oyun kurulabiliniyormu

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
aslında evet kurulabilir ama oyunun bağlandığın pcde olması lazım

byali01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iki sene önce indirmiştim oyunu boyutu 14gb dı deamon tools la kurdum fakat açılmadı bende sildim

buraQ7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence kurarsın bi türlü

olmadı bi başlık daha açarsın gta 4 nasıl kurulur diye mutlaka yardımcı olacak birileri vardır.

ya o değilde son çıkan oyunların nasıl kurulduğunu öğreten kurs ne arkadaş bunun kursuda mı var crack nasıl yapılıyor onu mu öğretiyorlar :D :D

aslan_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım son çıkan oyunları bilgisayara kurup oynamak başlı başına büyük bilgi istiyor pes2012 orjinal cd aldım konami id alıp üye olana kadar çok uğraşdım anlıcağın pc ye oyun nasıl kurulur daemen tools alchol gibi programların kullanımını öğreten kurs olsa giderim ben neyse internetten nasıl oyun indircem herkes indiriyor pc ye