Gta 4 Yavaş Mouse

Bu konuyu okuyanlar

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Merhaba, Gta 4'te mousem çok yavaş hareket ediyor mouse hassasiyetini fulledim ama hala yavaş nasıl düzeltebilirim ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Windows mouse ayarından da hızlandır belki düzelir.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Zaten hızı fullemişim derken 2 yolla fulleye bilirsin. Birinci Windowstan ikinci de Oyun içinden kendi mouse ayarından.

Hangisinden fullemişsin bilmiyorum. Eğer Mouse modelin oyuncu mouse ise Macro özelliği ile hızlandıra bilirsin.

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Zaten hızı fullemişim derken 2 yolla fulleye bilirsin. Birinci Windowstan ikinci de Oyun içinden kendi mouse ayarından.

Hangisinden fullemişsin bilmiyorum. Eğer Mouse modelin oyuncu mouse ise Macro özelliği ile hızlandıra bilirsin.
2 türlüde fulledim ama hala yavaş hareket ediyor belki oyun biraz eski olduğundan en hızlıya aldığımda bana göre yavaş olabilir emin değilim birde normal mouse kullanıyorum :/

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
2 türlüde fulledim ama hala yavaş hareket ediyor belki oyun biraz eski olduğundan en hızlıya aldığımda bana göre yavaş olabilir emin değilim birde normal mouse kullanıyorum :/
Valla görmeden birşey söylemek yalan oluyor. Benim Mouse A4tech bloody v3 ---- Macro Hızını 2 tıkla ayarlayabildiğime göre Oyun özelliklerine ne zamandır bakmıyorum. :( Bütçen varsa öneririm baya komforlu ve baya özellikli mousetur kendisi.

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Valla görmeden birşey söylemek yalan oluyor. Benim Mouse A4tech bloody v3 ---- Macro Hızını 2 tıkla ayarlayabildiğime göre Oyun özelliklerine ne zamandır bakmıyorum. :( Bütçen varsa öneririm baya komforlu ve baya özellikli mousetur kendisi.
Kullandığım mouse rahat olduğu için bırakamıyorum :D Bazı mağazalara gidip gaming mouseleri denemiştim ama bazıları küçük bazılarıda büyüktü elime göre yoktu o yüzden normal mouse aldım elime göre, biraz kalitesiz marka ama bana göre çok iyi Frisby FM-710K

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Benim mouse işte. Baya özellikli. :)
Bunu alırsan tekerlik altındakı İlk 1 yazılan düğmete Çift tıklıtorsun. Tekerleğin işığı hızlıca yanıp sönüyor. Tekerleği yukarı az az çevirdiğinde DPİ değeri az az artıyor. Aşşağı çevirdiğinde Dpi değeri azalıyor. Ve 1 e takrar tıkladığında o hızda kalıyor.

maxresdefault.jpg

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Benim mouse işte. Baya özellikli. :)
Bunu alırsan tekerlik altındakı İlk 1 yazılan düğmete Çift tıklıtorsun. Tekerleğin işığı hızlıca yanıp sönüyor. Tekerleği yukarı az az çevirdiğinde DPİ değeri az az artıyor. Aşşağı çevirdiğinde Dpi değeri azalıyor. Ve 1 e takrar tıkladığında o hızda kalıyor.

maxresdefault.jpg
Güzel özellikleri varmış rahat olursa alabilirim belki

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Standart modda Tekerlek kırmızı renkli oluyor.
1 düğme Çift tık ve Tekerlik yukarı veya aşşağı DPİ ayarlıyor.
2 ci düğmye bastığında Tekerlik yeşil rekte led yanıyor ve Silahlı oyunda oyun içi 1 adet ateş atıyor her tıklama yaptığında.
en son düğmeye bastığında Tekerlik Sarı renkte led yanıyor ve silahlı oyunda tek tık yaptığında İki adet ateş açıyor art arda.

Sonra programınını yazarsan paralı olan özellikler filan var. Her silaha ait özellik koymuşlar program içine geri tepme filan azalmasına göre.

Ben bunu War Thunder oyununa göre aldım. Basit Mousela uzağı nişan almak baya zor. Ama bununla Çok uzakları rahatça nişan alıyorum. Baya yavaş DPİ ayarı çekiyorum oluyor bitiyor. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

+ Olarak sol tarafta 2 adet ekstra düğme koymuşlar istediğin özelliği yada oyun içi düğmeni bu ikisine ayarlaya bilirsin.

Son düzenleme:

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Standart modda Tekerlek kırmızı renkli oluyor.
1 düğme Çift tık ve Tekerlik yukarı veya aşşağı DPİ ayarlıyor.
2 ci düğmye bastığında Tekerlik yeşil rekte led yanıyor ve Silahlı oyunda oyun içi 1 adet ateş atıyor her tıklama yaptığında.
en son düğmeye bastığında Tekerlik Sarı renkte led yanıyor ve silahlı oyunda tek tık yaptığında İki adet ateş açıyor art arda.

Sonra programınını yazarsan paralı olan özellikler filan var. Her silaha ait özellik koymuşlar program içine geri tepme filan azalmasına göre.

Ben bunu War Thunder oyununa göre aldım. Basit Mousela uzağı nişan almak baya zor. Ama bununla Çok uzakları rahatça nişan alıyorum. Baya yavaş DPİ ayarı çekiyorum oluyor bitiyor. :)

+ Olarak sol tarafta 2 adet ekstra düğme koymuşlar istediğin özelliği yada oyun içi düğmeni bu ikisine ayarlaya bilirsin.
Teşekkürler bayağı ikna oldum şuan :D

Bu arada son açtığım konuma bakar mısın ve eğer bilgin varsa cevaplar mısın lütfen

Son düzenleme:

GeBeRe_JaCkSoN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
gta 4 ün hassasiyeti çok az diye biliyorum ama oynadıkça alışıyorsun :D

Niko Bellic: "Elim ağır yegenim ne yapıyım matrix miyim ben" :D:D

Son düzenleme: