GTA 4 sorunları

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Kardeşler bn gta4 ü aldım en son sürücü ve patchleri yükledim
ama oyundan atıyor yaww
Ana menude bıle atıyo sistemden olduğunu sanmıyorum pls tüm repliklerim size:wacko:

Ekran kartım ATI ondan olabilir diolar ama

repi nasıl veriyorsun:icon_:

ev1lcreature

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yha benim işlemci inter(R) core (tm)2 duo cpu t5750 @ 2.00hz 2046mb çalıştırımı çalıştırsa kasarmını açaba?

sahbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://rapidshare.com/files/179113788/echte_GTA_Crack.rar.html

arkadaslar ben MACBOOK Pro da oyunu itirdim satin da almadim linkten crack indirebilirisniz..

Kolay gele

Bir kisi demis ki gta 4`du 512mB Ram la le oynayacakmis. Benim MAcbook pro4 GB ram ve da 512 MB DDR3 kendi GPU su olan bir Nvidia 8600GT var genede ful kalite oynayamiyorsun. Ama son surum driverlar indirdim NVIDIA gta4 icin ozel Driverlar yayinladi haberini olsun.

Oyun muhtesem beni derslerimden alikoydu ama bende cabucak oyunu bitirdim derslerime devam :

TormenTo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ati hd 2600 pro 512 mb , 2gb ram , t7500 2.2 işlemci kulanmaktayım gta 4 ü normal yükledim gerekli pacti yaptım sorun şuki hiç oyundan düşmedi oyun çökmedi hiç save sorunu vermedi hiç bina kaybolmadı vs.. ekran kartı ısınmasa belki hiç takılmicak . 1024x800 oynamaktayım distance ayarları 21 17 9 du detailler high seçenegindeydi . millette nasıl bu kadar sorun oldu anlamadım .

adohit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler benim bilgisayarda 3gb ram 2.6ghz 1gb ekran kartı var. ama oyunu acıyom bıraz gecıo sonra ekran sallanmaya baslıo ve arabaya bındıgınde sankı sureklı gaza basıomussun gıbı araba ılerlıo acaba bı yardımcı olabılırmısınız.......(lütfen):excl::sorry2:

adohit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
;):mrgreen::kiss::innocent::helpsmilie::angry::turned::stuart::sweatdrop::wheelchair::euro::whistling::excl::donatello::razz::img-music::sorry2::sorcerer::icon_::walkman::pinch::clover::ph34r::wacko::icon_-1::ph34r::ph34r::ph34r:....................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:):D:happy::wassat::surprised::(:devil:

sycho10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İntel Core2 2.5
3gb ram
8600m gt ekran kartı
arkadaşlar ben oyunu kurdum ama en düşük özelliklere getirsem bile herzaman bi oyunda kasma oluyo.yardım ederseniz sevinirim...

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
ya beyler ben GTA IV'ü bitirdim ancak oyun işkenceye döndü benim için.Intel Core2Duo E6300, 2gb ram, ATI HD3870 gddr4 ekran kartım var ama details secenekleri en kısıkta hersey mınımumda sadece çözunurluk 1280*1024'teyken 15 fps'yi geçmedi bütün oyun boyunca.Bazı zamanlarda 10 fps'nin bile altına dustugunu gordum.Neden kaynaklanıyo bu sorun arkadaslar.psu'um 380 watt.Acaba PSU yetersizliğinden mi kaynaklanıo desem benım arkadasımda bu sıstemın aynısı var hatta işlemcısı E6700.300 watt psu'su var hersey high ayarda full grafık 25 fps üstü oynuo sürekli.Nasıl iş anlamadım.Eğer ekran kartındaysa sorun geri göndercem.(Driverlar en güncel haliyle yüklü)

baymon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benim görevlerde filan alt yazı geçmiyor bir çözüm bulsanız zahmet olmazsa
.

engin9103

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sorunlar tak dedi artık tam 1 haftadır ugrasıyorum ve sonunda oyunun yükledim offline üye oldum simdi de oyuna baslarken insanları gösteriyoya 5-6 tane.. Onları geçemiyorum sürekli tekrar ediyo aynı klişiler enter falan basıyorum etki etmiyor yardım edin lütfen...

karga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim sorunum bambaşka. ATI HD4870 ekran kartım var Core2Duo E6600 (2.4 Ghz) ve 4 GB ram mevcut, oyunda grafik olarak hiç bir sorun yok ama ses çalışmıyor, hışırtıdan başka hiç birşey yok oyunda ses olarak. sürekli bir cızırtı var. Bunun nedeni nedir acaba tüm sürücülerim güncel, yabancı forumlardan da öğrendiğim kadarıyla bu sorunu yaşayanlar çok fazla ama doğru dürüst bir çözüm önerebilen yok.

NOT: Oyun orjinal.

melihkavak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş
amd ultra dual core 2.3 2mb cache 800fsb
ati radeon 3650 512 yerleşik 2034 kullanılır ekran kartı
4 gb ram
acer laptop
vista home premium
yükledim oynuyorum ama kasıyor ancak elektrik fişini çektiğimde (pilden oynadığımda) kasmıyor:euro:

alpowgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben oyunun orjinalini aldim ama cok pisman oldum.yüklemeden sonra serial no yaninda bide aktivasyon kodu gibi biseyler istiyo.hic biyerde bulamadim öyle bisey.sonra razor crack indirip orjinal oyuna crackledim ama tam girecek gibi olurken menüye bile girmeden atiyo.sistemim(intel core2 cpu t7200,2.00 ghz RAM,nvidia GFORCE 7300.fikri olan arkadaslar varmi acaba???

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
ben oyunun orjinalini aldim ama cok pisman oldum.yüklemeden sonra serial no yaninda bide aktivasyon kodu gibi biseyler istiyo.hic biyerde bulamadim öyle bisey.sonra razor crack indirip orjinal oyuna crackledim ama tam girecek gibi olurken menüye bile girmeden atiyo.sistemim(intel core2 cpu t7200,2.00 ghz RAM,nvidia GFORCE 7300.fikri olan arkadaslar varmi acaba???

Dostum ekran kartın gta 4 ün resımlerını gormene bile yetmez :) Yeni bir ekran kartı almadan oynaman İMKANSIZ !!!

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Zaten gta 4 en az nvidia geforce 7900 istiyor seninki 7300 kardeş.Oynayamassın.

BoluBeyi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bendede HD 3850 var ama oyuna girene kadar bi sorun yoktu oyun açıldıktan sonra heryer gölge şeklindeydi yani heryer karanlık arabayı görüyorum ama oynanmıyor tabii oyun sanki heryere siyah boya dökülmüş gibi

bunu bi çaresi varmdırı? şimdiden teşekkürler

arkdaşım bndede aynı sorun var:( işlemcim ve ekran kartında problem yok:icon_: ama 1 gb ram im var bir arkadşımn biri 3 gb ram lazım dedi ordan kaynaklanıyo olablir

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Bolubeyi o arkadaşın her kimse biraz sallamış rockstargamesin sitesi bile en az 1 buçuk ram olması gerektiğini söyledi arkadaşın atmış kafadan.

oluhesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Ben makineye gta patch'i yükleyene kadar sorunsuz oynuyordum.( razor cracklı)
.4 patch yükledim oyun açılmadı. efc20 hatası verdi.
sonra .3 patch yükledim ve efc20fix.asi ve dsound.dll yükledim. oyun açıldı ama kısa süre oynatıp oyundan atıyor.
Oyunu silip tekrar kurdum hala aynı şekilde hata kodu vermeden atıyor oyundan.
grafik ayarlarını kısarak da denedim, fan hızlarını artırıp denedim. Bir türlü çözemedim nedenini....
sistemden kaynaklanmadığını düşünüyorum

benchmark sonucu şöyle:
-------------------
Statistics
Average FPS: 48.10
Duration: 37.21 sec
CPU Usage: 83%
System memory usage: 67%
Video memory usage: 89%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: High
View Distance: 37
Detail Distance: 70

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Business
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTS 250
Video Driver version: 182.50
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9400 @ 2.66GHz
--------------------
4gb ram, ekrankartı 1gb

yardımcı olabilirseniz sevirim.
Bol oyunlu günler

bgra41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows XP SP3 Media Center
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 5600+
2.91 Ghz(cift cekirdek) , 4 GB RAM, 1 GB Ekran Kartı

bndede gta 4 ara ara kasıyorr, bunun nedeni ne olabilir lutfen yardımm.....

bgra41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bn gta 4 u bir kere oynadım, dahada acılmıo oyun, oyunun simgesine tıklıyorm ekran kararıoo ama bi turlu acılmıooo lutfen yardımmm

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bende intel core 2 duo var 4 rram ama 3.5 kullanıyo sonra geforce 8800 gtS ekran kartı var 512 mb işte öyle ne kasma ne bişi yok :D şüükürler olsun ama benim eski pc olsaydı gta 4 yüklerken pc çökerdi .çd

uA-CetiN

Doçent
Reaksiyon puanı
55
GTA 4 Bende yükledim hiç bir sorunla karşilaşmadım yalnız oyuna girerken her seferinde interneti kapatıyorum yoksa girmiyor oyuna :)

intel core2
3 gb ram
512 ati ekran kartim var :) leptop bide düşünün artik.

polat36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar GTA4 de oyuna giriyorum razor amblemini gösterdikten sonra oyun açılıyor oyun açılıyor start diyorum ve oyuna girerken bir video var adamları tanıtıyor ve bu adamları sürekli gösteriyor aynı adamı bilgisayar kapanana kadar gösteriyor ha ben kapatmadanda kapanmıyor ama video sürekli tekrar ediyor bunun çözümünü bana yazarmısınız lütfen ?

Turkuazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gta 4 zaten işlemci olarak herkeste sorun yapıyor benim işletim sistemim maximum değerlerde fakat oyun bir süre sonra kasıyor herkes şikayetçi zaten bu konudan zor bir oyun

abidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, versiyon yenileyin resmi sitesinden düzelir.

joker05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bişey sorucam bu gta eflc nin sistem gereksinimleri gta 4 ten dahamı düşük ?