GTA 4 sorunları

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşler bn gta4 ü aldım en son sürücü ve patchleri yükledim
ama oyundan atıyor yaww
Ana menude bıle atıyo sistemden olduğunu sanmıyorum pls tüm repliklerim size:wacko:

Ekran kartım ATI ondan olabilir diolar ama

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ilk gün gidip orjinalini 90ytl ye aldım yükledim bilgisayarım kasmaya başladı oyunu zor oynuyorum yamasınıda yükledim aynı sorun devam ediyor
Nvidia 8600GTSLI.... İntel core2Duo 2.6GHz.... 4GB RAM ve Winows Vista bu konfigrasyonla oyunu zor oynuyorum şimdi oyunu yarı fiyatına satmayı düşünüyorum
50 ytl almak isteyene hemen gönderirim

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş sende kasması imkansız sende kasmasının nedeni VİSTAAA
o makinayla kasar mı

bnde P4 2.4 512 mb RAm ddr400 x1650 512 mb agp war oynamayı düşünüom :D

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crysis'i bile HİGH optionsda oynadım 0 kasma ile bu makinayla

bi de gta4 optimize 0 bir oyun onu adam akıllı oynanması için bayağı beklenicek gibi

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Windows XP kurma şansım yok mak. Toshiba notebook Qosmio Nvidia SLI Ekran kartı bu mak. XP için SLI sürücüsü ne yazık ki yok çaresizce Windows Vista kullanmaya mahkumum ayrıca şimdiye kadar hiç bir oyunda kasmayan bu makina GTA IV de ne yazı ki başarısız oldu Konfigrasyon yetirince yüksek gelegelelim 800X600 çözürlülükte zor oynuyorum

GTA IV orjinal paketinde satılıktır beyler 50ytl :))

serbay67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyunda zaten korsanla mücadele için yapılmamış şey yok. Yok onlinedın yok değildin, sahte binlerce crack (bazılarının rockstar'ın kendi bile nete sunduğunu düşünüyorum el altından sırf ugrastırıp orjinal almaya teşvik için :D) sallanma zaten ayrı bi dert....
Yani tüm bunlar sadece korsan oyunlarda olsa anti-korsan için yapılmış diyebiliriz ama orjinallerde de bu mevcut, yakınanlar var. Zaten oyun gecikmelide çıkmıştı. Tamamlayamadanmı sürdüler piyasaya oda bellii değil ama ne yapıp edip bu probremleri çözmeliler çünkü fan kaybediyolar.

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hee desene sen laptop olduğunu aga laptopta oyun mu oynanır HELE NEXT GEn grafiklerde sen bence laptop u elinden çıkar :D

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aga sallanmaya bende çözüm var crackler tam da oyundan atıyo niyeki

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
oyun orjinalinde sallanma filen yok sadece çok sağlam bir Nvidia Ekran kartın olması gerekiyor çünkü gerçekten çok kasıyor 512 veya üstü Nvidia Ekran kartı olanlar rahat rahat oyunu oynar

concorde kardeşim kullandığım Notebook şimdiye kadar hiç bir oyunda Off demedi
Call of Duty(world at War) Medal of Honor (Brothers in Arms Hills Highway) (Crysis)
(Need for Speed Undercover) bu oyunları ben 1920X1080 HDMI sony LCD ye bağlayıp oynadım
ama GTA IV her halde en yeni donanımları istiyor ki bilgisayar satışları biraz hızlansın bence bu bir anlaşma donanım firmaları arasında pazarlı yapılıp oyunu öyle sürmüşler piyasaya

serbay67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok bende hepsini çözdüm sorun olarakta ugrastıması mesele yani. Texture problemi var ha bide unutmuşum :D O var bende şu an sadece oda normal çünkü sistemim yetersiz ben şöyle azcık açsın en düşük ayarlarda oynasam yeter diyodum ama oda olmadı Sistemim Hp laptop dv6640et 1.5 ram, core2duo 2Ghz, 8400M GS (128upto383)
ama kasım kasım yani sisteminde benimkinden iyiyse ki muhtemelen öyledir razor'un crack'ini indir

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağlam bi ekran kartı istio ama snn ekran kartın masaüstü pc de olsun oyunu uçurur snn SLI dion hem VİSTa hem de laptop o yüzden FAZLA BİŞİ bekleme

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıca texture de ben bir çözüm bulurdum ama bende atıyo oyundan aynısı bende birçok oyunda olmuştu optimizasyyonla ilgi serbay

serbay67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
concorde
senin tek sorun oyundan atmasımı bide sistem gereksinimlerini yazsana

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistemimi yazıım 512 RAm
x1650 512 agp x8
İntel p4 2.4 işlemci

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sebebini anlamadım oyunda atsa dicem ki ram den ama menude atıo artık menuyu bıle göremiom direk sallıyo

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o texture sorunu bütün özellikleri minimum yapınca gidi o mu serbay67

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer öyleyse sana yardımcı olabilirim :=|

serbay67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben özellikleriyle oynayamıyorum oyunun medium mesela low a getirmek istediğimde almıyo yani değişimiyo (bazende oyunu açınca otomatik low oluyo o zaman aynı sorun oluyo ama yinede berbat bi şekilde oynanıyo)
Bu arada dosyalar elindeyse razorla açıklanmış bi siteden baştan yüklemeni öneririm

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Razorla denedim bu kez FATAL ERROR WS10 verdi

ewallet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p4 3.00ghz işlemci
1.5gb ram
nvidia ge force 8500gt
windows xp sp3 oynayabilirmiyim sizce yoksa çift çekirdek şart mı

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar en iyisi orjinal oyun almak
Malum yerlerden bende aldım oyunu fakat sonuç her yüklememde hüsran oluyor oyun açılıyor starta basıyorsun ve loading ekranında ( hani şu karakterlerin gösterildiği ekran varya ) arka fonda çalınan müzik birden duruyor ve o ekrandan ileri gidip oynayamuyorsun...
İşten fırsat bulursam gidip orjinalini alacağım.

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ewallet

Çift çekirdeğe falan gerek yok oyun onlar biraz şişirio . Program var ya oyunları oynabilir misin onu gösteriyo on bnm arkdş. taş gibi makinası var COD2 yi oynayamazsın dio
Oyun belki kasar ama o da fps sorunundan optimize değil yani ..

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Beyler benım pc Core2Duo E6300 işlemci
Asus ATI 512 mb X1600 pro ekran kartım
512 mb ramim var.Oyunu yükledim ilk başlarda bi kaç kere oyundan attı.Ama şimdi sorunsuz şekilde oyuna giriyorum.1024*768 çözünürlükte oynuyorum
Kasma falan yok.Ama daha büyük bi sorun var.Arabaya binince araba sürekli gazdaymış gibi tam gaz gidiyo.Ancak frene basınca duruyo ve geri gitmiyo normal olarak.Ama adam yaya halde duruyo.Yani oyunda bug var.Ve sürekli olarak ekran sallanıo.İlk başta forumlarda okudugum adamın sarhoş oldugu ıcın ekranın sallandıgıydı.Ama ilk bolumu gectıkten sonra hala sallanıyo ekran.Bunun bi çözümü var mı arkadaşlar ??? Yardımcı olursanız sevinirim !!!:)

Tamam beyler sorunu çözdüm.Farklı bir crackle sorun çözülüyo.Ancak save olayını çözemedim.Save etmek için singin olmamızı istiyo. oyun malum.( !!!) O yuzden nasıl yapıcam.Singin olmamın bi sakıncası var mıdır ?

jacarew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler benım pc Core2Duo E6300 işlemci
Asus ATI 512 mb X1600 pro ekran kartım
512 mb ramim var.Oyunu yükledim ilk başlarda bi kaç kere oyundan attı.Ama şimdi sorunsuz şekilde oyuna giriyorum.1024*768 çözünürlükte oynuyorum
Kasma falan yok.Ama daha büyük bi sorun var.Arabaya binince araba sürekli gazdaymış gibi tam gaz gidiyo.Ancak frene basınca duruyo ve geri gitmiyo normal olarak.Ama adam yaya halde duruyo.Yani oyunda bug var.Ve sürekli olarak ekran sallanıo.İlk başta forumlarda okudugum adamın sarhoş oldugu ıcın ekranın sallandıgıydı.Ama ilk bolumu gectıkten sonra hala sallanıyo ekran.Bunun bi çözümü var mı arkadaşlar ??? Yardımcı olursanız sevinirim !!!:)

Tamam beyler sorunu çözdüm.Farklı bir crackle sorun çözülüyo.Ancak save olayını çözemedim.Save etmek için singin olmamızı istiyo. oyun malum.( !!!) O yuzden nasıl yapıcam.Singin olmamın bi sakıncası var mıdır ?

Save sorunu hallletmek çok kolay!Oyunu kurarken Games for Windows diye bir programıda kuruyor,böylelikle save yapabilmen mümkün oluyor.
Oyun açılırken aşağıda bir uyarı çıkıyor games for windows'a girmek için 'home' tuşuna başın diye oraya gelince home tuşuna bas Create account de,offline olanı seç ve kullanıcı adını yaz işte bu kadar,eğer auto save'ide aktif yaparsan her görev sonunda eve gitmene gerek kalmadan sistem auto save yapacaktır.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Sağol arkadaşım hallettim:)

Ama şimdi yeni bir sorun çıktı.Oyunda yollar, binalar ve arabalar gözükmüyor.Heryer şeffaf. Görünmez bir şehir gibi.Bu şekilde oynamak imkansız.Acaba sorun nedir? Sorun benim ekran kartımdan mı kaynaklanıyo yoksa GTA'daki buglardan bir tanesi daha mı?(Ekran kartım ATI X1600 pro)

ewallet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bişey sorucam ben bu oyunu orjinal alırsam hiç bi sorunum kalmıcakmı acaba sallanma vb. sallanmadan başka problemim yoq

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
orjinalini alırsan sorun yok. ekran kartın yüzünden oyun biraz kasar. Bende aldım sorun olmadan oynuyorum.

concorde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eet öleymiş ama fps sorunu varmış oyundaa