GTA 4 Mega Araba Paketi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hep aynı arabalar geliyo neden böyle herkezdemi böyle yoksa bendemi bir sorun var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yha bensadece bu oyun için bilgisayarımı değiştircem işe girip süperrrr bir oyunnn:(:(:(:(:crying: bi türlü oynayamadım :closedeyes:

T

tcmm

SDN Okuru
acılmıyo arşiv bozuk boşunamı indirdim kardeşim ben yardım edin ya lütfeen ama yoksa şikayet edecem cevap gelmezse

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gardaşlar oyunum açılmadı şimdi silip oyunu yeniden mi yüklicem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş Kurulumu Daha aYRINTILI ve ya Daha açık anlatırmıısın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm 4 saat sonra attı açılmadı bidaha : D ahah cd var bende ama araba modunu yine yüklicem . 3 saat sonra oyunu yeniliyorum saol : D:turned::dil::clap:

ProNet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler kardeşim çok yardımı oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bunu attıktan sonra gta nın ıcıne oyundan atma fln ypamaz dimi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çalıs mayanlara çaısması için bi çözüm bulurmusun ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben tüm arabaları bulamadım subaruyu nasıl bulcam resimdeki bütün arabaları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar lutfen yardım edin bunları indirdim oyun tıkllıyorum açılmadan gta 4 çalısmayı durdurdu dio yardımlarınızı beklıyorum

harun2314

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaw abiler s.a yaw bende oyun vardı yamayıda indirdim yaptım fakat 2 dk bile geçmeden oyundan atıyor bi allahını seven yardımcı olsun pekte anlamıyorum bilgisayardan birisi şu işimi görsün dilesin benden ne dilerse
YARDIMMMMMMMMMMMMMMMM. . . . .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bu arabaları nasıl bulabılırz ben 3 5 tanesıne denk geldım m3 ıstıyorum nasıl bulabılırım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş sen oyunu nasıl açtın neleri nerelere attı kısa bir bilgi verirmisin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
madem böyle birşey yükledin baksana yorumlara:cursing: oyun ne açılıyo nede siliniyo:cursing::thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende yükledim 10 dakka sonra hata veriyor çözümünü söyleyebilirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben oyunuma attım ama oyundan atıyor ne yapacağım.. lütfen.