GTA 4 games for windows live hatası

mohikanns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNet Playstore dan GTA 4 Complate Edition satın aldım yani oyun orjinaldir. Normal oyunu açabiliyorum sorunsuz fakat bu ek paketteki oyunları açamıyorum. Forumlarda games for windows live indirip kurulması tavsiye edilmiş onuda denedim ama ilk resimdeki hatayı aldım. Gerçekten kafayı yemek üzereyim lütfen birisi yardımcı olsun.

Win 7 ultimate 64 bit kullanmaktayım.

İnternet sağlayıcım Uydunet.

1) Games for windows live marketplace programına giriş yapmaya çalışırken aldığım hata.

2) Oyunda EFLC ek paketine girmeye çalışırken aldığım güncelleme uyarısından sonra güncelle dedim sonrasında gelen ekran.

3) Güncelleme yaptıktan sonra oyunu kapatıp açıyor ve tekrar girmeye çalıştığımda aldığım hata.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Yükleyip oyuna girmeniz yeterli. O kısımlarıyla hiç uğraşmayın.

mohikanns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yükleyip oyuna girmeniz yeterli. O kısımlarıyla hiç uğraşmayın.

Konu başlangıcında verdiğim 3. resimdeki hatayı aldım tekrar. Söylediğiniz şekilde yükledim sonra oyuna girdim güncelleme istedi 2. resimdeki gibi. Güncellemesini yaptım yapmazsam hiç girmiyo zaten. Pc yi yeniden başlattı tekrar oyuna girdim ama yine 3. resimdeki hatayı aldım. Şimdi ne yapmalıyım ?

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
xliveless kullanmayı deneyin (indirip dll'leri oyunun klasörüne atın) diyeceğim ama o zaman da çevrimiçi oynayamazsınız. Aklıma başka bir çözüm gelmiyor.

mohikanns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kimden yardım alabilirim nereyi aramalıyım. TTNeti aradım işe yaramadı microsoftu bile aradım onlarda foruma bakın diyo kendileri destek vermiyo. Kafayı yemek üzereyim en sonunda ttneti arayıp ağzıma geleni sayıcam gerçekten

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Microsoft'un kendi forumlarına açın konuyu. Orada cevaplarlar herhalde.

mohikanns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam bide onu deniyim yapıcak bişey yok parasını verdik bi oyun aldık bi daha orjinal olsun diye para verip bişey alırsam...

keys1903

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ne lanet bişey bu GFWL ya :( temmuda kapanıyor belki ondan hata veriyor olabilir sistem.Çoğu oyundan kaldırıldı GFWL eklentisi,GTA dan da kalksa süper olacak

mohikanns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Para verdim aldım oyunu playstore dan ben kargoyla göndericekler sanıyodum üstüne bide 2 gün boyunca oyunu indirmekle uğraştım. Aldığım sonuca bak gelde çıldırma ? Yav arkadaşım hangi foruma yazıcam nerden tam destek alabilirim link verebilir misin bana ?

Son mesajlar