Grand Theft Auto IV'ten Bir Rekor Daha

Alengirli

Dekan
Rockstar Games'in rekora doymayan oyunu Grand Theft Auto IV, bu sefer de Microsoft'un yüzünü güldürdü. Detaylar burada.

Microsoft, Xbox 360'a özel(exclusive) olarak çıkan ilk GTA4 indirilebilir eklenti paketi The Lost and Damned'ın yayınlandığı gün rekor gelir sağladığını açıkladı. Oyunun kendisinin de yüksek satış rakamlarının ve 20 dolarlık etiketin desteğiyle, bugüne kadar Xbox Live'da çıkan tüm içeriklerden daha fazla ilk gün geliri getirdiği belirtilen GTAIV: The Lost and Damned'ın Microsoft'a kÃr sağlaması için ise daha çok çalışması lazım.

Para Konuşur

Geçtiğimiz yaz aylarında yapılan bir konferansta, Take-Two Interactive yetkilileri, GTAIV'e hazırlanan iki ek paketin Xbox 360'a özel kalması için Microsoft'un 50 milyon dolar ödediğini açıklamıştı. Bu da şirketin kârdan bahsedebilmesi için Lost and Damned'ın 25 milyon dolardan fazla gelir sağlaması gerektiğini gösteriyor.:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

DorukC

Asistan
GTA ayri bir dunya bence. Hic cizgisini bozmadan kendini gelistirdi, Bu kadar populer ve fani olan bir oyun olmasinin ardinda yatan gercek bu olsa gerek. Oyunseverleri GTA severleri hic hayal kirikligina ugratmadi.
 
Üst