Görüntü ve ses kalitesi yüksek laptop

Bu konuyu okuyanlar

prunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Film dizi izlemek, oyun oynamak için bir laptop arıyordum. Samsung NP550 tavsiye eden bir arkadaşım var. Yeni çıkmış. İ7 işlemcili, 6 GB RAM, bluray dics ve JBL hoparlörü var. Bir de Toshiba Z83’u tavsiye ettiler. Onun özelliklerini pek bilmiyorum. Sizce hangisi?

v0ld3m0rt1s

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşım neden 2. konuyu açtın. Eğer sürekli seyahat ediyorsan ve yansımalardan muzdarip olmamak için Mat ekran en büyük önceliğin olmalı ayrıca dahili hopalör kalitesinden çok entegre ses kartı daha önemli çünkü küçük kaliteli hoparlöler ile istediğini elde edersin veya iyi bir kulaklıkla.

O NP550 ile 1-2 yıl sonra oyun performansı çok düşecek(GT 650M). Sen bütçeni de belirt. Yoksa ben sana 20.000TL lik makinede öneririm.

Multimedia ağırlıklı olarak Toshiba Qosmio alacaksın. Her ikisinden de kabul edilebilir seviyede olsun istiyorsan oyuncu cihazlarına bakacaksın. İkiside iyi olsun diyorsan Alienware M18xR1 alacaksın :)

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
asus lamborghini vx-7 den şaşma derim..:)

prunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung NP550 aldım. Gayet de iyi görünüyor vallahi.

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ses kalitesinde HP Beats Edition'u tavsiye ederim. Beats'i bilmeyen yoktur heralde :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hp pavilion dv6 beats özelliği var filim 3d filim ve müzik modu var zaten beats kalitesi yetiyo bende var çok memnunum

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
mükemmel olabilir de,kulaklık ayrı satılmakta

Noxeble

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Kulaklıktan bahsetmiyoruz beats ile HP nin ortaklığı sonucunda ortaya çıkmış bir makinadan bahsediyoruz sağlam bir laptop sağlam ses kalitesi ve sağlamda fiyatı.

Mddata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
HD den Önce Toshiba Tavsiye ederim Sağlamlık ve teknik servis konusunda

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Toshiba diyorum hp mi kaldı ya tamam ürünleri sağlam düştümü bişey olmuyo ama perfonmans yok çok hantal makinalar acer, casper, hp toshibadan ben memnun kaldım 22 aydır hdd sinde bad sector oluştu sadece onuda verdim garantiye 3 gunde teslim ettiler