Görev çubugunda herşey iki tane oldu yardım edin

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Güzel olmuş xD

Gökhan Hakkı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlat-Özellikler-Başlat Menüsü - Özelleştir gir ordaki ayarlardan olması lazım..

sickdreth_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem geri yükleme yapmayı dene bununla bir ayar olacağını sanmıyorum...

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Görev çubuğuna sağ tıkla, Araç Çubukları'ndan Hızlı Başlat dışındaki herşeyi kaldırmayı dene.

furian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uçak kokpiti gibi ne güzel :D _sırf bunu yazmak için üye oldum_:D

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Görev çubuğuna sağtık yap,görev çubuğunu kilitle seçeneği işaretliyse işareti kaldır.ama sanırım işaret kalkık,gördüğün noktalı olan işaretlerin özerine gel ok çıkar sol tarafa doğru ilerlet,pencere başlıkları kapanacaktır.

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bence uğraşma daha önce bununla ilgili hiç ayar görmedim ki böyle bişeyi kim yapmak isteyecek ki ayar olacak
Çözüm:
1- Sistem geri yükleme
KESİN ÇÖZÜM:
1- FORMAT

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bence uğraşma daha önce bununla ilgili hiç ayar görmedim ki böyle bişeyi kim yapmak isteyecek ki ayar olacak
Çözüm:
1- Sistem geri yükleme
KESİN ÇÖZÜM:
1- FORMAT

İşi bilmeyen bilgisayarcı gibi hemen format at sistem geri yükleme olayı anlamaya çalışmak bu kadar zor olmamalı bence arkadaşlar forumların amacı nedir.Bu tür konularda bilgisi olmayan arkadaşlara yol göstermek biliyorsak yardımcı olmaktır bence.format son iş önce oluyormu ona bakmak lazım bence saygılar.

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bi ara bende de olmuştu çalışan programları kapat görev çubugunu yukarı genişlet ve yeni bölüm çizgisini en saga yada sola çekmen lazım sonra geri küçült ve kilitle böyle olması lazımdı

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Çözüm:
1- Sistem geri yükleme
KESİN ÇÖZÜM:
1- FORMAT

İşi bilmeyen bilgisayarcı gibi hemen format at sistem geri yükleme olayı anlamaya çalışmak bu kadar zor olmamalı bence arkadaşlar forumların amacı nedir.Bu tür konularda bilgisi olmayan arkadaşlara yol göstermek biliyorsak yardımcı olmaktır bence.format son iş önce oluyormu ona bakmak lazım bence saygılar.

Ki Zaten Böyle küçük bir hata yüzünden format atılmaz :mrgreen:

IREM

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Böle bişi için ben bile format atmam :D

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
SDN yazan firefox pencerelerinden birinin solundaki nokta nokta olan çizgiyi tut masaüstüne sürükle, sonra çarpıdan kapat. olmazsa yine aynı nokta nokta olan yere sağ tıkla araç çubuğunu kapat de. olmadı görev çubuğunun üzerinde sağ tıkla, araç çubuklarını kapatıp açmayı dene.

olmazsa google'da falan ara muhakkak bulursun format falan atma ne formatı?!?!

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
çok özelsin kardeş..bak bu sadece senin bilgisayarında olmuş..başka kimsede yok bırak öle kalsın bence :D

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Fare simge üzerine geldiğinde açsın açık olabilir çift tıklayınca 2 adet açılıyor olabilir uzak bi ihtimal ama kalan yorumlardan biriside bu işte:)