Google & LG Nexus 4 Özellikler ve Genel Destek

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Hepsi neyssede 3gb ram ile Nexus 5 haberleri çıktı LG & Google ortaklığı ile

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Nexus'um bu akşam geldi geldi, gelmedi yazın gelecek. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öbür telefondan aktardıgım müzikleri zil sesi yapamıyorum

sahar03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar herkes multimedya alanında zayıf bir cihaz olduğunu söylese de çektiğim fotoğraflar olsun videolar olsun sesi de gayet doygun çıkartıyor @nikney multimedya konusunu dert etme sen :)
Deyinmek İstediğim ßazı Konular Var Cevaplarsanız Sevinirim
Sabit Pil Hakkında Kafamda ßazı Soru İşaretleri Var Beni Biraz Ürküttü Bu Sabit Olayı Pozitif ve Olumsuz Yanları Nelerdir Hocam Bu Sabit Pilin
Birde İşin Multimedya Olayı F/p Ürün Olması Bazı Kullanıcılar Tarafından Cihazın Bir Yerlerinden Kırpıldıgı İddaa Ediliyor
Örnek : Fm Radyo, Hafıza Artırma Seçeneği Olmaması ,Kamera ve Ses Kötü Deniyor..
http://forum.shiftdelete.net/telefo...exus-4e-alternatif-olarak-s3.html#post2780439

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
O zaman sana Nexus 5 getirdin çıkar ise :)

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Vay arkadaş daha telefon çıkmamış siz nexus 5 getirtiyorsunuz [MENTION=325419]nikney[/MENTION] doğmamış çocuğa pay biçmişsin :D

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Beyler nexus 4 stock kernel ile batarya performans bilgisi verebilecek birisi var mı?

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bende nexus4 ailesine 1hafte once katilmis bulunmaktayim telefon bir harika.

hidoriumen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler nexus 4 stock kernel ile batarya performans bilgisi verebilecek birisi var mı?
Bende stok rom ve kernel var,cihazda gün boyu 3g açık tutuyorum,wifi açık,yaklaşık 1 saat kadar telefon konuşması,az oyun,facebook,twitter gün boyu aralıklarla açık,whatsapp sürekli açık bir gün rahatlıkla çıkıyor,hatta bazen 2.günün ortasına kadar bile gidiyor(bu yazdığım işlemlerden birini veya birkaçını yapmazsam).
Telefonumdan çok memnunum,ios kullanıcısı olarak androide ters bakan bi kullanıcıydım,fiyatının cazip oluşu ve tasarımını beğenmem sebebiyle aldım,tavsiye ederim.Her işimi fazlasıyla görüyor.
Multimedia kısmı ise kamerası gayet yeterli,ses philips oneill kulaklıklar ile ve earpods ile denedim bence çok güzel,ipodtan aldığım sesten daha iyi geldi bana...Ekran parlaklığı,renkleri çok güzel,birde ekranın kapanışı var ki bence çok karizma...Tekrar söylüyorum,tavsiye ederim.Piyasadaki en iyi android telefon diyede iddia ederim...

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bir haftadır kullanıyorum. çok şık ve özellik olarakta çok iyi bence. tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar flaş playeri yukleyemıyorum ben nasıl yapcam internetten ındırdıgımı desteklemıyor benım şifre koyuyor gooog lg de nasıl yapıcam varmı yukleyım her programı acan flash player

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende almayı düşünüyorum uygun ikinci el garantili güvenilir nereden alabilirim ikinci el fiyat aralığı nedir?

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
arkadaşlar flaş playeri yukleyemıyorum ben nasıl yapcam internetten ındırdıgımı desteklemıyor benım şifre koyuyor gooog lg de nasıl yapıcam varmı yukleyım her programı acan flash player

http://osandroid.com/engine/loadfile.php?lang=en&id=178

Bu linktekini indir bakalım ne olacak yada

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hZG9iZS5mbGFzaHBsYXllciJd

Bunu dene..

bende almayı düşünüyorum uygun ikinci el garantili güvenilir nereden alabilirim ikinci el fiyat aralığı nedir?

İkinci el almayı düşünüyorsun uygun fiyat nerede var onu sen araştıracaksın güvenilir kişi olmadan bence ikinci el işine girme.

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İkinci el almayı düşünüyorsun uygun fiyat nerede var onu sen araştıracaksın güvenilir kişi olmadan bence ikinci el işine girme.

ikinci el garantili 1100 e buldum ama kredi kartı limitim yetmedi. mayısta nexus 5 çıkıcakmış o zamana kadar beklesem fiyatlar daha da ucuzlar mı ?

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sevgili arkadaşlar,
merhabalar.ben nexus 4 markalı telefonu yeni aldım.ben usb kablo aracılığıyla telefona müzikler yükledim.bu müzikler google play musicten en başta çalışıyordu.aradan bir iki gün geçtikten sonra anlayamadığım bir sebepten ötürü mp3 yürütmez oldu.bana bu konuda yardımcı olur musunuz?nasıl tekrar çalıştırabilirim?

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
sevgili arkadaşlar,
merhabalar.ben nexus 4 markalı telefonu yeni aldım.ben usb kablo aracılığıyla telefona müzikler yükledim.bu müzikler google play musicten en başta çalışıyordu.aradan bir iki gün geçtikten sonra anlayamadığım bir sebepten ötürü mp3 yürütmez oldu.bana bu konuda yardımcı olur musunuz?nasıl tekrar çalıştırabilirim?

Ekran görüntüsü paylaş istersen.
Müzik dosyasına tıkladığında ne yazıyor?

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Muzik çalma hatası.
istekte bulunduğunuz parça çalınamadı.
Bitti.
Ekranda bu uyarıyı veriyor.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
evet hocam bütün şarkılarda

Cidden çok ilginç. İlk defa böyle bir şey görüyorum, üstelik Nexus'da.
Google'da arama da yaptım, bir sitede tek vardı adam aynı şeyi yazmıştı orda da ilk defa duyduklarını söylemişlerdi.

Android sürümü kaç?

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4.2.2

- - - Mesaj Güncellendi - - -

acaba ben laptoptan telefona aktarırken mi yanlış yapıyorum?şimdi bu usb kablosuyla laptopa bağlıyken de laptoptanda bu parçalar çalmıyor.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sorunun dosyalarda olduğu kesinleşti. Öyle olmasa laptopta çalardı.
Usta sen şarkıları sil, gir şarkı indir, mp3 formatında olduğundan emin olduğun birkaç şarkıyı usb kabloyla at.

friendboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yok mu bir çözüm aldığım telefonu değiştireyim mi?

bakayım bir o zaman

hocam mp3 formatında şarkı nerden indirebiliriz ya da direk telefona indirsek nasıl olur

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar yok mu bir çözüm aldığım telefonu değiştireyim mi?

bakayım bir o zaman

hocam mp3 formatında şarkı nerden indirebiliriz ya da direk telefona indirsek nasıl olur
Ya illegal oluyor söyleyemem ama şarkının adını google'a yaz sonuna .mp3 koy indirebileceğin siteler çıkar, öyle indir demişti ak sakallı dede rüyamda. :)
O dosyayı indir at telefona usb ile.