Google Kapasiteyi Büyütüyor!

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Arama devinin oline video izleme sitesi Google Video, yine Google'ın olan YouTube'una rağmen gelişimini sürdürüyor.

Google ilginç işler yapmaya devam ediyor. Firmanın Google Video adını verdiği video izleme sitesine rağmen, YouTube'u satın alması ve Google Video'ya olan desteğini kesmemesi, tüm dünya tarafından ilginç bulunmuştu. Google, video sitesine verdiği desteği kesmediği gibi, siteyi geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Google Video'da, video yüklemek için üst sınır 16GB'a çıkarıldı.
sfa1254466623.jpg
YouTube gibi anlık paylaşımlardan çok, piyasada bulunmayan belgeseller, kısa filmler yayınlayan Google Video, bu bağlamda YouTube'a bir alternatif değil, farklı konsepte sahip bir site olmayı istiyor gibi. Google'ın Google Video'ya olan desteğini kesmeyeceğinden (Microsoft'un SoapBox için yaptığı gibi) emin olan kullanıcılar, bu tür videolarını da Google Video'ya yüklemeye devam ediyor.
:: Google Video'yu kullanıyor musunuz?
Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl bir destek :) Ben video upload edemiyorum . bildiğim kadari ile google bunu engellemişti ..

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arada bir google de arama yaparken çıkıyor sadece:d

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Video yükleme kapasitesi artırıldı dediğine göre yükleme yapılabiliyor ama aytaçında dediği gibi bunu şuan becerebilen varmı han bu özellik kaldırılmıştı?

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Online film aradınız mı çıkıyor ama görüntü genelde çok kötü.

53mih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Invalid request.

Upload desteği kaldırıldı arkadaşlar bir yanlış var bu konuda ama nerde :)

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Editörümüz Akhun Aktosun bu konuda bi açıklama yaparsa sevirm :) Google videoyu kulllanmak isterim ama ben video yükleyemiyorum en son bi haber okudugumdada zaten Google video servisini artık geliştirmiyeceğini duyurmuştu vazgectilerse bilelim yani :)