google hatası

Bu konuyu okuyanlar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444

Bağlantınız gizli değil​

Saldırganlar www.google.com üzerinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartları). Daha fazla bilgi
NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Google'a ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin URL'lerini, sınırlı sistem bilgisini ve bazı sayfa içeriklerini göndererek herkes için web güvenliğini iyileştirmeye yardımcı olun. Gizlilik politikası
Yeniden YükleGelişmiş bilgileri gizle
www.google.com normalde bilgilerinizi korumak için şifreleme kullanmaktadır. Google Chrome bu sefer www.google.com sitesine bağlanmayı denediğinde, web sitesi sıra dışı ve yanlış kimlik bilgileri döndürdü. Bir saldırgan www.google.com gibi davranmaya çalışıyor olabilir ya da bir Kablosuz oturum açma ekranı bağlantıyı kesmiştir. Google Chrome herhangi bir veri alışverişinden önce bağlantıyı durdurduğu için bilgileriniz hâlâ güvendedir.
www.google.com web sitesi HSTS kullandığından şu anda siteyi ziyaret edemezsiniz. Ağ hataları ve saldırılar genellikle geçici olduğundan bu sayfa muhtemelen daha sonra çalışacaktır.

tarih saat güncelledim
sertifikamın daha 10 yılı var google da
yapılması gerkeen internet ayarlarındıa yaptım ama düzelmiyor ama şimdilik çözümüm var kayıt defteri düzenleyicisinden proxysettingsperuser değiştir diyip 0 rakamını 1 yapıyorum ve google kullanabiliyorumda bilgisayarı her açtığımda yapmama gerekiyo bu işlemi kalıcı çözümü bulamadım bilen varmı win10

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
başka taraycı kullan bitsin mesela opera... firefox...

OBirGamer

Profesör
Reaksiyon puanı
678
bilmiyorum onu

bende o hata olmuştu ben tarayıcı değiştim

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Tarayıcı değiştiriniz.

• Beğen
Reactions: 941

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Peki hiç format attınız mı.

• Beğen
Reactions: 941

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Chrome tarama geçmişinizi silin (tüm zamanlar ve tüm ögeleri seçerek işlem yapın) ve Chrome ayarlarını varsayılan değerlere sıfırlayın. Sonrasında Malwarebytes AdwCleaner ile tarama yapın. Kolay gelsin.
şunların hepsini yaptım

Google Chrome bağlantınız gizli değil sorunu
Windows 10 DNS adresi sıfırlama
Tarih ve saati kontrol etme
Google Chrome eklentileri devre dışı bırakma
Google Chrome sıfırlama
Hosts dosyası temizleme
Virüs programlarını devre dışı bırakma
Windows güncelleştirmelerini yükleme
Windows ara sunucuyu kapatma (bu yöntemde işe yarıyo ama bazen bi kaç saat sonra yine işe yaramıyo ve pc yi kapatınca aynı işlemi hep uygulamak gerekiyo)
Virüs taraması yaptırma
Firefox tarayıcısını yükleme (firefoxta sorun olmuyoda tarayıcı sevmiyorum chrome a alışkınım)

kaynak:

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
şunların hepsini yaptım

Google Chrome bağlantınız gizli değil sorunu
Windows 10 DNS adresi sıfırlama
Tarih ve saati kontrol etme
Google Chrome eklentileri devre dışı bırakma
Google Chrome sıfırlama
Hosts dosyası temizleme
Virüs programlarını devre dışı bırakma
Windows güncelleştirmelerini yükleme
Windows ara sunucuyu kapatma (bu yöntemde işe yarıyo ama bazen bi kaç saat sonra yine işe yaramıyo ve pc yi kapatınca aynı işlemi hep uygulamak gerekiyo)
Virüs taraması yaptırma
Firefox tarayıcısını yükleme (firefoxta sorun olmuyoda tarayıcı sevmiyorum chrome a alışkınım)

kaynak:
Tüm sistem geri yükleme noktalarını silin. Ardından Sistem Geri Yükleme'yi kapalı konuma getirtip belirttiğim işlemleri tekrar uygulayınız. AdwCleaner üzerinden de hosts dosyasını, proxy'yi, TCP/IP ayarlarını (vesaire) varsayılan değerlere kolayca sıfırlayabilirsin.

odevhesap67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tüm sistem geri yükleme noktalarını silin. Ardından Sistem Geri Yükleme'yi kapalı konuma getirtip belirttiğim işlemleri tekrar uygulayınız. AdwCleaner üzerinden de hosts dosyasını, proxy'yi, TCP/IP ayarlarını (vesaire) varsayılan değerlere kolayca sıfırlayabilirsin.
Hiç biri işe yaramadı yeniden başlatınca sorun devam ediyor

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Konuyu hortlatıyorum ama Samsung Galaxy S3 telefonda aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve internete hiç bağlanamıyorum. Bir çözümü var mıdır?