Soru Google domain alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
172
Merhaba arkadaşlar, wix.com'dan site oluşturdum ve kendi internet sitem için domain alacağım, amacım blog yazıları yazmak para kazanma vb. amacım yok.

Merak ettiklerim?
1- Domaini wix.com'daki siteme bağlayabilir miyim?
2- Almaya değer mi?

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
İhs veya isimtescil veya Atak tan alabılırsın Kullanıyorum Bunlardan sorun görmedim, Yakın da Turkhostta olan domian i direk hatta ihs ye cekıcem.

Domian baglarsin sorun yok ama baglaman ıcın hostıng alman lazım yukarda verdım bakarsın.

Deger mi? deger tabıkı güncel calmadan makale seklınde ve güzel bir alan kelıme ile parada kazanırsın ılerıde.

Blog yazmak güzeldir, seversen sevdırırsın hesabi, ne kadar güzel yazar ılgı koyarsan o kadar tutulur ve bunu zamanla anlarsın.

Wix.com da benımde var bir alan adım karaladım zamanında bişeyler duruyor ilgilenmedım ilgilense para bile kazanırdım :)

Karar senin.

Reaksiyon puanı
172
İhs veya isimtescil veya Atak tan alabılırsın Kullanıyorum Bunlardan sorun görmedim, Yakın da Turkhostta olan domian i direk hatta ihs ye cekıcem.

Domian baglarsin sorun yok ama baglaman ıcın hostıng alman lazım yukarda verdım bakarsın.

Deger mi? deger tabıkı güncel calmadan makale seklınde ve güzel bir alan kelıme ile parada kazanırsın ılerıde.

Blog yazmak güzeldir, seversen sevdırırsın hesabi, ne kadar güzel yazar ılgı koyarsan o kadar tutulur ve bunu zamanla anlarsın.

Wix.com da benımde var bir alan adım karaladım zamanında bişeyler duruyor ilgilenmedım ilgilense para bile kazanırdım :)

Karar senin.
Amacım para kazanmak değil wix.com zaten hosting diye biliyorum, bir de yazdığım makalelere kaynak ekliyorum.

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
dns ve ödeme sorunları ile olumsuz yorumlar görüyorum bilginiz olsun