Google Chrome, Firefox'u Solladı!

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Google Chrome, Firefox'u Solladı!

Tarayıcı pazarında çetin mücadele tüm hızıyla sürüyor. Son verilere göre, uzun süredir Firefox'un ardından üçüncü sırada olan Google Chrome tarayıcı rakibini geçmeyi sonunda başardı.

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Ağırlıklı ve öncelikli olarak Chrome kullanırım. Firefox'a elim pek gitmez. Hele IE'ye hiç gitmez zira chrome'u çalıştırdım 4,5 sn, ve onu kapatıp IE'yi çalıştırdım 7 sn'de kullanıma hazır hale geliyor (tabi bu süreleri, ofisteki çok yeni olmayan ancak aynı PC'de denedim)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
günlük 1000 tekil kişinin ziyaret ettiği bir sitenin istatistiği

eoLvy9.png

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Comodo Dragon, Firefox(Nightly), Chrome DEV, Opera, Comodo IceDragon. İlk beş tarayıcım bunlar. Bunların dışında ara ara Yandex, SeaMonkey,qupzilla kullanıyorum.

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Geçeli çok oldu ama garip değil zaten geçmesi,dünyanın en çok ziyaret edilen sitesine internet explorer reklamı koyun o da birinci olur. :)

fatihizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumlarda vatandaşın teki, "Firefox'u keşfetmek kolay iş değil, siz Chrome'a devam bebeler" yazmış.

Şimdi çok merak ediyorum, web tarayıcısını derinlemesine keşfetsen ne işine yarayacak? keşfetmesen kaybedeceğin şey ne olacak?.

Keşfedilecek tek şey, daha hızlı nasıl çalışacağı olmasıdır ve o da internet makalelerinde yazmakta. Sorumu cevaplasın lütfen o ziyaretçi tipli okuyucu!

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Eklentileri için firefox kullanıyorum. Chomedenin durmadan çökmesinide göz önüne alırsak Firefox daha iyi

burakbardakci34

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Bunu biliyorduk zaten. Ama kim ne derse desin firefox'un daha kaliteli eklentileri mevcut onun haricinde her şey için chrome

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Firefoxun adres barı yetiyor ya,Chrome un arayüz akıcılığı çok güzel ama Firefoxtan vazgeçemiyorum. :)

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Comodo Dragon benimde tarayıcı ayrıca geçmesi normal çoktan geçmiştir...

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
insan sevdiğini bekler bu yüzden forever firefox

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
iyi olsa kulaniriz ama baya bir bozdu bu firefox en iyi chrome şuan

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Biara ateşli ateşli firefox mu chrome mu tartışmaları yasanirdi forumda şimdi neler tartışıyoruz. O günleri özleyeceğim aklımın ucundan geçmezdi.