Google - Adsense

Bu konuyu okuyanlar

yargıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
www.google.com/adsense bir ara seviyordum artık nefret ediyorum.

3 adet web sitemde 6 aydır adsense reklamı yayınlıyordum. ödeme almama 2-3 gün kala (hesap 86$) ödeme alacağım yerde hesabım kapatıldı. sadece ben olsam neyse, 1 hafta sonunda benim gibi 3 arkadaşımında hesabı kapatılmış ve ödeme yapmadılar o yüzden google adsenseden NEFRET EDİYORUM.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Bu da bir ibret daha olsun; Google, özellikle adsense ve adwords ile herkesi dolandırmaya devam ediyor. Yazmayacaktım ama "bu bir olur iki olur herkese olacak değil ya" diye düşünenleri uyarmak için yazıyorum. Mümkün mertebe uzak durun bu oluşumdan.

ManasiyoQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim 68$ oldu bekliyorum 100$ olsun paramı çekicem bir daha adsense kullananın =)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
tamda kullanmayı düşünürken böyle olması beni yanılttı

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bende bunu okuyunca şüphelenmeden edemedim site açarsam eğer temkinli olacağım...

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
ManasiyoQ dedi ki:
benim 68$ oldu bekliyorum 100$ olsun paramı çekicem bir daha adsense kullananın =)

Bu kadar uğraşmışsın biraz daha bekle. Ben de aynı durumdayım, sadece emeğim boşa gitmesin istiyorum. Yoksa 100 doları da kendine kalsın Google'ın. Dolayısıyla para gönderse de göndermese de kesinlikle hesabımı kapatacağım.

MusabBinUmeyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkes kötü yönünü yazmış bu adsense nin iyi yönü yok mu ya ?

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
MusabBinUmeyr dedi ki:
herkes kötü yönünü yazmış bu adsense nin iyi yönü yok mu ya ?
Var var sitede yapılan herhangi bir güncellemenin(yazı ekleme çıkarma vs.) google'da daha erken indekslenmesini sağlıyorMUŞ.

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
bu dolandırıcılık kalmayıp.. birde üstüne googledan ban yemekte var.. :)
adsenseden uzak durmuşumdur.. ;)

yargıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni bir arkadaşımın hesabı daha kapatıldı bu adsense ne yapmaya çalışıyor bilmem.

soru:
Arkadaşlar Şubat Ayında 225 Dolar Kadar Kazancım Vardı Ancak Şubatın 29 unda yani son gününde hesabım kapatıldı.

Ödemem Yapılırmı sizce

cevap HAYIR.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
yargıç dedi ki:
yeni bir arkadaşımın hesabı daha kapatıldı bu adsense ne yapmaya çalışıyor bilmem.

soru:
Arkadaşlar Şubat Ayında 225 Dolar Kadar Kazancım Vardı Ancak Şubatın 29 unda yani son gününde hesabım kapatıldı.

Ödemem Yapılırmı sizce

cevap HAYIR.

ayın 15 den sonraki ödemeler genellikle yapılır

goksu_sedat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizimde öyle okadar tıklattık tıklattık millete 85 $ geldi sonunda banlandık ve mail attık ve sonuç gene birşey olmadı

MiqRoP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benide banladılar 27$ falandı hesaptaki para.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
goksu_sedat dedi ki:
Bizimde öyle okadar tıklattık tıklattık millete 85 $ geldi sonunda banlandık ve mail attık ve sonuç gene birşey olmadı

Haketmişsiniz sanki biraz?

LANCE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
işine gelince kurallar gereği hesapları banlayan

getirisi iyi sitelerde ise tüm kural ihlallerine karşı hiç bir yaptırımda bulunmayan sistem

Ademsx1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yahoonunda reklamları var onları kullanın;)

controller81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:
goksu_sedat dedi ki:

Haketmişsiniz sanki biraz?

Kesinlikle hakedilmiştir. Google Adsense'i kandırmanız imkansız bence. Tıklattım tıklattım en sonunda Google Adsense'de tıklatma hakkını kullanmış bence :D

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim 160 $ oldu 2 ayda :D 1 Haftaya kadar çekcem tıklatma felan da yok :D 160.000 Küsür Görüntüleme 1.000 e yakın tıklama olması lazımdı :D

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kusura bakmayın ama alayı şerefsiz.

Alemci_Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Biyerlerde okumuştum adsense'de türk sitelerine para vermiyorlarmış ama yabancı siteler para kırıyormuş.. Bunun adı ırkçılık olmuyormu ?

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Alemci_Dayı dedi ki:
Biyerlerde okumuştum adsense'de türk sitelerine para vermiyorlarmış ama yabancı siteler para kırıyormuş.. Bunun adı ırkçılık olmuyormu ?

aynen öyle oluyo

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Zaten uzaylılar bile Türk'ün gücünü bildikleri için inmiyorlar dünyaya. Gelseler öyle bir pataklayacağız ki onları. Eminim gezegenlerini kuşatıp fethetmemizden deli gibi tırsıyorlardır.

Hatta duyumlarıma göre Christopher Colombus da Türklerden kaçabilmek için uzak diyarlara gitmeye karar vermiş de Amerika'yı öyle keşfetmiştir. Ama makus talihi kendisini orada da bulmuş ve Kızılderili Türklerle rastlaşmıştır orada. Durum öyle vahim ki, adam öldükten sonra tanrı bile günahlarını bu yüzden affetmiş, çünkü Türk korkusu varmış adamın yüreğinde, tanrı bunu anlayışla karşılamış, zira kendisi bile yarattığı Türk denilen bu varlıktan ürküyormuş.

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Beyler Ben Adsense Kullandım Banlandım tekrar kullanıyorum.
Bir aralar sitem o kadar yükseğe çıkmıştı ve google reklamları eskiden çok büyük paralar veriyordu.
Fakat bir problem vardı. Oda günde kendi sitemdeki google reklamına tıklamamdı ve beni yakan o oldu bir ayda 80$ olmuştu ve hesaplarıma göre 4 gün sonra 100$ olacaktı. ve Ne oldu biliyormusunuz banladım. Neden banlandım günde kendi sitemdeki google reklamlarına tıklamadan.

Bir arkadaşım var. Elinde 2 tane google adsensi oldugunıu öğrendim ve birisinin hesabını aldım ve kendim kullanıyorum. Şimdilik bir sorun yok ama googleden bu zamana kadar aldıgım 1.4 $ mu ney oda pinden ama google kullanmaya devam ediyorum çünkü ben haksızlık yaptım. Şimdide aynı siteme ve 3-4 tane sitem daha var onlara koydum ama eskisi gibi para vermiyor. Çok ucuza. Belki 1 yılda ancak 100$ olur. gidişat onu gösteriyor.

Demek istedim google adsenseyi kullanın ama hileye başvurmayın hazır kendi sitemi yaktım. gerçek alacağım parayı yaktım
belki 1 hafta daha bekler o zaman parayı alırdım. ve iptal olmazsaydın siteye verdiğim parayı beleşe getirirdim ve adsl parasını verirdim. O yüzden çok pişmanım benim zamanındakiler şuan para para demiyor. herkese kolay gelsin. İnşallah istediğimi anlatabilmişimdir.
Lütfen diyorum bakın sizden rica ediyorum google adsense ye kendiniz tıklamayın. Acısı çok büyük çıkıyor. Sitem 1 ay kapatıldı adsense kadar üzülmedim. O derece

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aslında Adsense'de böyle birşeyin olmaması gerekir...İyice kontrol ettinizmi?Ben hiç rastlamadım...Kurallara aykırı birşeyler yapmadığından eminmisin?

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
garintsi dedi ki:
aslında Adsense'de böyle birşeyin olmaması gerekir...İyice kontrol ettinizmi?Ben hiç rastlamadım...Kurallara aykırı birşeyler yapmadığından eminmisin?
evet kurallara aykırı çünkü kendi sitenin reklamına tıklıyorsun ve adsenseye göre bu adwords kullanıcıları açısından tehlikeli valan filan işte

Son mesajlar