Godaddy hosting

nelaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,
ben godaddy'den 3 tane domain almayı düşünüyorum çünkü indirim kuponlarıyla falan Türkiye'deki sitelerden çok çok ucuza geliyor, domain önemli olmadığı içinde açıkçası kazık yemek istemiyorum, fakat hosting konusunda tereddütte kaldım,
şirketimin web sitesi godaddy hosting kullanıyor ve gerek arayüzleri olsun gerek destek birimi çok iyi yani hiçbir sorunla karşılamadık şu ana dek, bu ay sadece hostingden server aldık ve şaka gibi sorduğum destek sorularına garip garip kısa ve belirsiz cevaplar alıyorum, fakat her forumda illa Türk hostingleri öneriyorlar nedenini yazabilirseniz çok sevinirim, hosting firması ismi istemiyorum sadece Türkiye2den hosting almak neden mantıklıdır bunu öğrenmek istiyorum, tekrar teşekkürler.

KadirSenkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şurayı biraz incelemenizi öneririm.

Fakat bana göre en iyi hosting firması HostGator. Portekiz lokasyonlu ama çok hızlı ve sağlam. Ayrıca teknik yardımda bir Türk var ve Türkçe destek veriyor. Godady domain'de 1 numara ama hosting de değil.

nelaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler henüz inceleyemedim ama en kısa zamanda makaleyi okuyacağım.

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Türk hosting şirketlerinden host alma çoğu hem pahalı satıyor, pahalı sattıkları yetmezmiş gibi birde karşısındakileri salak yerine koyuyorlar. Boşuna para kaptırma gereksiz, iş yaptığını sanan insanlara.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Türkiye'den host almak şu sebeplerle mantıklıdır; ping değerlerin düşer, erişim sürecin daha hızlı gerçekleşir, google server'ın Türkiye'de olmasından kaynaklı seni Türkçe arama sonuçlarında daha yukarıda tutar gibi.. Ama işini iyi yapan bir yerden almıyorsanda yurt dışından almak daha mantıklı olur...

markette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa türkiyeden alalım da gerçekten fiyat-performans en iyisi hangisi?

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sorun olduğunda muhattap olucağın kişiye derdini gayet iyi anlatırsın