Haber God of War sadece Steam'de 2 milyondan fazla sattı!

Bu konuyu okuyanlar

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
522
1644531757068-png.1301717

God of War, yalnızca Steam'de 2 milyondan fazla sattı. Bu rakamlar 4 yıllık bir oyun için gerçekten çok iyi. Rakamların Sony'nin PC için daha fazla PlayStation oyunu getirmesi için yeterince teşvik edici olduğunu düşünüyorum. Darısı Last of Us'un başına diyelim.

Kaynak: God of War -

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Bloodborne ve Uncharted gelecekmiş diyorlar.
Çok kaliteli ve harika bir oyundu. 3. kez bitirmek güzel olacak God of War'ı.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
522
Bloodborne ve Uncharted gelecekmiş diyorlar.
Çok kaliteli ve harika bir oyundu. 3. kez bitirmek güzel olacak God of War'ı.

Ben dediğim gibi Last of us bekliyorum. :D Bloodborne'da çok satacaktır ama benim pek ilgi alanıma girmiyor konsept olarak. Dark Souls serisini denemiş ve pek başarılı olamamıştım.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
1644531757068-png.1301717

God of War, yalnızca Steam'de 2 milyondan fazla sattı. Bu rakamlar 4 yıllık bir oyun için gerçekten çok iyi. Rakamların Sony'nin PC için daha fazla PlayStation oyunu getirmesi için yeterince teşvik edici olduğunu düşünüyorum. Darısı Last of Us'un başına diyelim.

Kaynak: God of War -
Hocam ben Spidermani bekliyorum ya kaliteli bir the amazing Spiderman 2 var oyun olarak Miles morales gelmese de Marvels Spiderman gelmesi güzel olur
Sony yeni çıkan özel oyunları bence minimum 1-2 yılda getirir ama 5 yıl sonra da getirebilir yeni oyunları
The Last of us PlayStation oyunlarından çok iyi bir oyun gelir yakın zamanda diye düşünüyorum

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Hocam ben Spidermani bekliyorum ya kaliteli bir the amazing Spiderman 2 var oyun olarak Miles morales gelmese de Marvels Spiderman gelmesi güzel olur
Sony yeni çıkan özel oyunları bence minimum 1-2 yılda getirir ama 5 yıl sonra da getirebilir yeni oyunları
The Last of us PlayStation oyunlarından çok iyi bir oyun gelir yakın zamanda diye düşünüyorum
Spiderman oyunları o kadar da güzel değil kanki.