Haber God of War'dan güzel başarı: 1 milyon satışa ulaştı

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
14 Ocak'ta PC'ye çıkan PlayStation özel oyunu God of War, kırdığı rekor sonrasında son iki hafta içinde Steam'de en çok satan oyun oldu ve gelen raporlara göre oyun en az bir milyon kopya sattı.

Son dönemlerde oyun dünyasının en sık konuşulan yapımı olan God of War, Sony'nin Steam'de yayınladığı en başarılı oyun olurken aynı zamanda 73 bin 529 oyuncu ile anlık oyuncu rekorunu da kırmıştı. Şu anda ise SteamSpy'a göre oyun, bir ila iki milyon kopya arasında satılmış durumda. Bu veriler sadece Steam'deki satışı temsil ederken Epic Games Store ve diğer dijital servisleri de unutmamak lazım.

Screenshot_12.png

PlayStation’ın klasikleşmiş oyunlarından biri olan God of War, birçok kişi için PlayStation olma sebebi olabiliyordu. Şimdiyse PC'ye gelmiş durumda ve buna ek olarak rekor üzerine rekorlar kırıyor. PC tarafında PlayStation Exclusive oyunları artarken gelen iddialara göre Sony, eski ve yeni oyunları PC'ye çıkarmak adına yapımcılara baskı kuruyor.
  • Steam’in bu hafta çok satan oyunlar listesi:

• God of War (2018)​
  • Monster Hunter Rise​
  • Ready or Not​
  • Dying Light 2 (Ön sipariş)​
  • Elden Ring (Ön sipariş)​
  • Total War: Warhammer III (Ön sipariş)​
  • Project Zomboid​
  • Valve Index VR Kit​
  • Warm Snow​
  • Red Dead Redemption 2​

Sistem Gereksinimleri:
  • MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir​
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit​
  • İşlemci: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)​
  • Bellek: 8 GB RAM​
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)​
  • DirectX: Sürüm 11​
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan​

• ÖNERİLEN:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir​
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit​
  • İşlemci: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) or AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)​
  • Bellek: 8 GB RAM​
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) or AMD RX 570 (4 GB)​
  • DirectX: Sürüm 11​
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan​

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
ragnarok çıktığı zaman daha güzel başarılar elde eder büyük ihtimalle. Çünkü beklenti baya büyük.