God Of War 3 PS3'e Fazla Geldi

Bu konuyu okuyanlar

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Merakla beklenen oyunun demosu nihayet çıktı. Hemen indirme rekorları kıran demoyu deneyenler biraz hayal kırıklığına da uğradı.

Sony’in büyük ümitler bağladığı God Of War 3’ün demosu geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Ancak bir hevesle demoyu indirip oynayanlar biraz hayal kırıklığına uğradılar. Zira birçok PlayStation 3 oyununda bulunan hafif kasılmalar bu yapımda da vardı. PS 3’ün tüm özelliklerini sonuna kadar kullanan bir oyunda arada kasılma olması normal.

[SDNTV]2009_11_02_godofwar.mp4 [/SDNTV]
Ancak God Of War gibi sadece bu konsola özel olarak üretilen bir oyunun bile böyle sorunlarla karşılaşması akıllarda soru işareti bıraktı. Serinin ilk iki oyunu PS 2 konsolunda örneği fazla görülmemiş bir performans başarısı sergilemişti. GOW 3’ün demosuna yapılan testlerde, hareketli sahnelerde FPS değerlerinin 20’in altına düştüğü bile görüldü. Yapımcılar eğer oyunun tam sürümünün çıkış tarihine kadar bu olaya bir çözüm bulamazlarsa, Sony’in en büyük kalesi GOW içten fethedilmiş olacak.
:: God Of War 3'ün son sürümünde sorunlar çözülecek mi?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çözecektir.. PS3 bu.. Daha sonu bulunabilmiş değil.. :)

Hem bu sadece DEMO.. :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
oyun full bile olmuş olsa pach çıkartırlar sorun çozülür :)
umarım düzelir yoksa oynaması keyifli ve akıcı olmaz

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
cok zor yaa sony en buyük hayal kirikligina ugratan nedenlerden birisidir.örnegim cogu oyunlarda da öyle dendi ne oldu full versionlari cikti ve sorun hala giderilmedi.eee ne yapsinlar.
yinede gow hosuma giden oyunlardan dir ama yinede xbox 360 elite diyorum .call of duty modernwarfare 2 inanilmaz muthis abooooooooooooooooooo

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
xbox çok daha iyi ps3 e göre

zaten orda da dediği gibi ps3 ün tüm donanım özelliklerini sonuna kadar kullandığı için oluyor bunlar grafikleri düşürmedikleri yada oyun motorunu baştan yazmadıkları sürece kasılmaları sadece çok küçük çapta düzeltebilirler

cod serisi oyunların hem iyi grafikli hem az kasmasının sebebi oyunun iyi optimize edilmesinden kaynaklanıyor

keslok

Asistan
Reaksiyon puanı
3
xbox çok daha iyi ps3 e göre

zaten orda da dediği gibi ps3 ün tüm donanım özelliklerini sonuna kadar kullandığı için oluyor bunlar grafikleri düşürmedikleri yada oyun motorunu baştan yazmadıkları sürece kasılmaları sadece çok küçük çapta düzeltebilirler

cod serisi oyunların hem iyi grafikli hem az kasmasının sebebi oyunun iyi optimize edilmesinden kaynaklanıyor

oyun motorunu baştan yazmadıkları sürece kasılmaları sadece çok küçük çapta düzeltebilirler

prens18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar lütfen acele edip ortalığı telaşa vermeyelim zaten sony ye god of war 3 demo gelecek mi diye sorduklarında elimizde hazır bir demo yok diye sölemişlerdi peki neden? çünkü ellerinde demo vardı e3 demosu fakat tam anlamıyla hazır değildi ( fps düşüşü bazı grafiksel hatalar vs ) fakat çok istenmesinin üzerine sony indirmek için promosyon kodu gönderdi bölece e3 2009 demosunu indirdik ( aslında bu tam olarak demo değil çünkü demolar özel olarak hazırlanıyor adamlar sadece ellerindeki e3 2009 beta sürümünü hazırladılar çünkü asıl işleri oyunun nihai son sürümü ) indirdik dediğim gibi daha çok çok erken oyunun çıkmasına en az 5 ay gibi büyük bir zaman daha var sony bu en çok para kazanacağı bir oyunu hiç riske atar mı sizin aklınıza mantığınıza uyuyor mu? telaş etmeyin ve bekleyin sadece son halini hep beraber göreceğiz

son söz no panik no heyecan relax pls see you later good bye :)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Ne kadar keyifli bir oyundur bu ...

Ben ilk oyunu oynama şansı bulmuştum.Bütün aile film izler gibi izlerdi bu oyunu..

Harikaa harika harika..

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Düzeltirler.. Hem bu oyun PS3'ün gücünü sonuna kadar kullanacak diye bir şey doğru değil..

Uncharted 2 multiplayer demoyu oynama şansı buldum.. Aynen böyle hatalar vardı.. Ama adamlar bunu tam

sürümünde düzeltmişler..

Sonuşta SONY'nin ta kendisi bu.. En iyi oyununda hata yapmaz.. :)

watchers

Doçent
Reaksiyon puanı
9
ps3 çıktığı günden itibaren hayal kırıklığı yaratmıştır. sonyden hiç beklemediğim bir performans pes te oyunlardaki pug ları birtürlü gieremediği için ps3 satışları hep yerlerde

The Dark Knight

Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Düzeltirler.. Hem bu oyun PS3'ün gücünü sonuna kadar kullanacak diye bir şey doğru değil..

Uncharted 2 multiplayer demoyu oynama şansı buldum.. Aynen böyle hatalar vardı.. Ama adamlar bunu tam

sürümünde düzeltmişler..

Sonuşta SONY'nin ta kendisi bu.. En iyi oyununda hata yapmaz.. :)

Bunu zaman gösterecek. Gönül isterki oyun kusursuz çalışsın. Açıkcası garip şekilde bir sürü şuursuz fanboyun özel mesajlarına mağruz kaldım bugün. Millet PS3 seviyor diye olumsuz şeyleri de yazmıyacağız etmiyeceğiz galiba :)

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
slm arkadaslar,Uncharted 2multiplayer diyorsun sen single player den degil,her oyun hangi yönetimde oynamak istersen o anin perfomansi ya artar ya azalir.ve maalesef bu oyunda da kasilmalar cok tur.ben almanyada grafikci video grafikcisi olarak calisiyorum ve sirketimde bu tür oyunlarin bazi yazilimlari yaziyoruz.sony nin ta kendi oyunu da olsa yine de hatalar olusur.forever xbox forever windows forever bill gate

oveo531

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu pazar ps3 aldım da bu demo oyunları nereden indirioruz şeyi biliorum bu psn store mi ne war internetten üyelik yaptım hatta motostorm die bi oyunun demosunuda indirdim ama baktım g harfinde god of war yk :D mümkünse ayrıntılı şekilde cevap bekliorum acemiliime werin

---------- saat 16:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:07 eklenmişti ----------

yukardaki soruyu boşwer galiba şifre olayı warmıs galiba ya peki bu şifre herkeze gönderiliormu ?

NecrODesigN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
önceki ps3 versiyolarını bilmem ama ben yeni 250gb slim aldım. demosunu da indirdim. 6 yada 7 kere oynadım. hiç bir donma sorunuyla karşılaşmadım.

önceki serilerde donma sorunu olmuyordu. çünkü önceki god of war serilerindeki grafik kalitesiyle şimdi arasında abartmıyorum %200 fark var neredeyse.

god of war 3 2010 yılına damgasını vuracak bir oyun bence.