Gmail'e Renk Geldi! - Gmail'e Tema Özelliği

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Google'ın e-posta hizmeti Gmail'e yeni bir özellik eklendi. Bu defa teknik değil, göz zevkine sahip bir yenilik yapıldı: Artık Gmail'de tema seçebilirsiniz.

Gmail'e gelen en yeni özellik olan temalar, daha hesabınıza giriş yapmadan sizi karşılıyor. Yeni özellik sayesinde, Gmail'in Ayarlar bölümünün en sağına yeni bir kısım yerleştirmiş. Tema olarak anılan kabuklar, anında tüm siteyi kaplıyor ve daha şık bir görüntü sağlıyor. Türkçe veya İngilizce fark etmez, Gmail hesabınıza giriş yapmanız ve ardından Ayarlar/Settings kısmında giderek en sağdan temalar bölümüne tıklayabilirsiniz. Bundan sonra seçim yapabileceğiniz onlarca temadan biri kullanımınıza sunuluyor.

Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Bilgi için: Gmail
Yazan:Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

ilgicekici

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sabah Gmail'i açınca uyarıyı gördüm ve gerçekten çok sevindim. Bence süper olmuş :icon_:
Gezegen temesı muhteşem :D

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bence çok güzel olmuş.bazı temalarda yaşadığınız yere göre değişiklikler oluyor.ben "parlak" yazan temayı çok beğendim.bakalım, yeni temalar çıktıkça onları da deneriz inşallah :)

90alper90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Klasik temada da değişiklikler var sanırım :(

Keşke aynı kalsaydı.

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sağolasın
acaba gmaili olmayan varmı
isteyene davetiye gönderebilirim

eozulu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben ingilizce kullanıyorum. temanın yanına başka bir menü daha eklendi. kısayollar vs. baya bir eklenti ekleniyor. şuan işyerinde olduğum için gmail e giremiyorum. girebilseydim detaylı bilgi verebilirdim.

golevez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende niye yok? ilk çıktığında almıştım ben bu GMAİL'i yaa... ayarlar kısmında öyle bir sekme yok bende neden acaba.:(

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet süper olmuş bende antalya alanya lı olarak kumsal ı seçtim yakıştı :))))

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Güzel olmuşda herşeyin sadesi güzel ben sade olarak kullanmaya devam ediyorum ..

Aliapaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet. güzel olmuş. ben zaten. firefox'un stylish eklentisi ile renklendiriyordum o sayfayı ama böyle dogal olarak daha iyi oldu :D

DUNADUNA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de yok ayarlar kısmında acilll yardım lütfennn....görünümü berbattı zaten iyi olmuş geliştirmeleri.hotmail bile düzeltti kendini.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Süper olmuş benim kadar sevinen var mı acaba :D

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bende de yok ayarlar kısmında acilll yardım lütfennn....görünümü berbattı zaten iyi olmuş geliştirmeleri.hotmail bile düzeltti kendini.

bütün üyelerin hesabına sırayla bu özelliği ekliyorlar.birkaç gün içinde senin hesabında da aktif olacaktır.zaten eklediklerinde açar açmaz uyarı gelecek karşına.don't panic :)

Soci

Asistan
Reaksiyon puanı
0
keşke deyişmeseydi her şeye renk geliyo gelmedik bi bu kalmıştı onada renk gelti tamam oldu herşeyimiz :F

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
arada sırada açıyorum zaten bi ara açınca uygularım artık. ben alışmışım yahooo klullanıyoru...

peyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
harika olmuş..Çok beğendim..Maillerin kralı

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
google daha yeni napcak çok merka ediyom artık yeni proje bulmakta zorlanıyorlarmıdır acaba:))